2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modelleri genellikle genç kızların rüyalarını süsleyen ve en sevilen gelinlik modellerinden biridir. Bakalım senenin trendi 2016 kabarık gelinlik modelleri trendi arasında neler var?

Her şeyden önce bu senenin kabarık gelinlik modelleri her senekinden daha gösterişli ve şah şahlı modellerle çıkıyor karşımıza. Kabarık gelinlik derken gelinliğinizin kabarıklığını da istediğiniz ölçüde ayarlamanız mümkün olacaktır. Örneğin az kabarık bir gelinlik ya da çok ihtişamlı ve çok kabarık bir gelinlik istiyorsanız da bunu iç kısmında bulunan tarlatanlar la ayarlatmanız mümkün olabilecektir. Yanı sıra bu sene volan , dantel, işleme, aplike, drapeler, dore ve lame ışıltılar çok ön planda olduğundan dolayı kabarık gelinlikler de de bu tarz dokunuşların ön planda olduğunu fark edebileceksiniz.

Bu duruma bağlı olarak örneğin kabarık gelinliklerin kabarık etek kısımlarına düşmüş 3 boyutlu bol bol çiçek ve yaprak aplike işlemeleri oldukça ilginizi çekecek gibi görünüyor. Aynı aplike detayı, açıkta bırakılmış göğüs dekoltesinin etrafında duran kabartma çiçek ve yaprak detaylarıyla da oldukça hoş manzaralar oluşturmakta. Bu nedenle de gelinliğinizi 2016 trendi kabarık aplikelerle donatılmış kabarık prenses form modellerinden seçebilirsiniz. Yanı sıra bu yıl volanların da aplike kadar su yüzüne çıktığını belirtmiştik. Bu nedenle kabarık gelinliklerde kol detayları, ya da kabarık eteğin üzerine düşmüş olan birçok volanlı çiçek detayı da seçenekler arasında yer alan şıklardan biri.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.