2016 Nişan Elbise Modelleri

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

2016 Nişan Elbise Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte nişan, düğün, mezuniyet kutlamaları ile birlikte abiye modası da yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Özel günleri için muhteşem bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar, trend olan modelleri takip ederek, eşsiz bir görünüme sahip olabilirler.

           En Şık Nişan Elbiseleri için, kısa mini modeller, arkası uzun olan mini modeller, belden oturtmalı olan etek kısmı bolaran balık elbiseler ve belden bolaran prenses abiyeler ön plandadır. Elbisenin modeline karar verirken, nişanın yapılacağı mekânı da göz önünde bulundurarak konsepte uygun bir abiye tercih etmelisiniz. Doğru tercih yaparak, nişan yapılacak olan mekana uygun ve rahat hareket edebileceğiniz bir model seçmelisiniz.

Yeni moda olan nişan abiyelerinde, aşırı koyu renkler tercih etmemelisiniz. Moda olan renkler arasında siyah vazgeçilmez olan yerini korurken, bebek mavisi, nude tonları, pastel tonlar, somon ve gülkurusu rengi bu yazın trendleri arasında yer alıyor. Kalp yaka olan modeller, bu sene de oldukça rövanştadır. Kalp yaka straplez abiyeler, kısa olarak kullanıldığı gibi, belden oturtmalı olan balık modellerde de, kabarık olan prenses model abiyelerde de tercih edilmektedir. Ayrıca tek omuzdan oluşan modeller gözde bir model haline geliyor. Bu sene de abiyelerde danteller, taşlar, altın sarısı kemerler kullanarak şıklık ön planda tutulmaktadır. Eğer sade bir nişanlık tercih edilecekse atlas kumaştan yapılan modelleri uygun bir topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.