2017 de balık burcunu neler bekliyor

0
221

2017 Balık burçları bu sene iş hayatlarında ve özel yaşamlarında neredeyse bütün kısımlarda pozitif gelişmeler ile dolu olacak. 2017 yılında hayat şartları sizi biraz üzmüştü, bu kötü negatif durumlar yavaşça bu sene düzelecek. Pozitif yönde güzel olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Yaşamınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Balık burçları kendilerinizi çok daha iyi hissedecekler. Mutlu ve mesut olacaksınız.

2017 yılında siz balıklara gelince Uranüs’ün etkileri sizinle birlikte olacak. Zengin hayal dünyanızdakileri orjinaller ile birleştirerek kendinizi yenileyebilir ve hoşnutluklar yaratabilirsiniz. Ocak ayında harcamalarınız da artış olabilir. Ancak bu yıl içerisinde çeşitli nedenlerle size maddi değerler gelebilir. Az ya da yüklü olarak başkalarının para ya da menkul kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Bu yıl içerisinde miras gibi bir durum olabilir. İş konusunda da taban oluşturmak için iyi ve şanslı bir yıl içerisindesiniz. Ancak bunun içerisinde iş değiştirmek, işten çıkmak ve yeniden başlama gibi durumlarda söz konusudur. Bankalardan ya da başka birilerinin güçlerinden faydalanmanız gerekebilir. Çünkü bu yıl içerisinde ihtiyacınız olan şeylere ulaşmak için başkalarından daha fazla ilgi ve yardım almanız mümkün gözükmekte. Bu yıl bütün bu zorlukları kötü olarak düşünmeyiniz. Çünkü bütün bunlar ilerde zenginlik ve rahata erme işareti olarak bilinebilir. Sıkıntı ve zorluk içerisinde olanlar için bu yıl rahatlatıcı bir yıl olarak geçecektir. Balık burcu 2017 yıl içerisinde en önemli sloganı hayalleri gerçeğe çevirmek şeklinde olacaktır. Yeni yılınızda zihninizde canlandırdığınız birçok rüyanızı gerçekleştirebilirsiniz. Elbette bu durumdan engeller ile karşılaşmayacağınız manası çıkarmayınız. Ancak her seferinde bu engellerin üstesinden gelebilecek çıkış yolları bulmanız mümkün. Bazı balık burcu üyeleri kendilerine uygun konseptleri bulmak için baştan aşağı yeniden yapılanacaklardır.

Balık Burcu Şubat 2017 Aşk Balık burcu,

Şubat 2017’nin gelmesi aşk açısından artık tabularınızın, alışılmışlıkların değişeceği anlamına gelmekte. Gelişmelere karşı koymak veya tamamen oluşumunu engellemek pek akıllı seçim olmayacaktır. Aşk hayatınızda mutluluğu yakalamak ve arzu ettiğiniz huzuru elde etmek için biraz daha zamana ihtiyacınız var. İçinizde ister istemez bir boşluk oluşmuş ve bu kısa sürede doldurulamayacak cinsten. Balık burcu, Şubat 2017’de kişiliğiniz ve davranışlarınız karşı cinsin her zamanki gibi dikkatini çekebilecek ancak sizin “her şeyin en iyisi ben bilirim” yaklaşımlarınız ilk başlarda sorun teşkil etmese dahi daha sonraları için rahatsız edici bir hal alabilir. İletişim tarzınızı veya kendinizi kabul ettirme biçiminizi biraz olsun değiştirmelisiniz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak, değerlendirin. Şubat 2017’de birlikte olduğunuz kişiyle zaman zaman anlaşmazlıklardan kaynaklanabilecek olumsuzluklar meydana gelebilir. Siz sorunları gözünüzde çok fazla büyütmemeye çalışın. Alttan almak veya hatalı olduğunuzu kabul etmek sizin için çok zor olabilir ama birlikteliğinizin devamlılığı bakımından bu çok önemli. Doğru paylaşımlar sonucunda partnerinizle aşkı ve birlikteliği doyasıya yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Şubat 2017 Sağlık Balık burcu,

Şubat 2017 sizin için alışılmışın dışında bir hareketlilik getirmekte. İş veya özel hayatınızdan kaynaklı olarak ruhsal sıkıntılarla uğraşacaksınız ancak bu durum sanıldığı kadar köklü olmayacak. Kalbiniz bu süreçte biraz fazla hassas olacak. Sosyal yaşantınıza zaman ayırmalı, iş ve özel hayatınızın yoğunluğundan biraz olsun uzaklaşmalısınız. Sağlığınıza gereken önemi verdiğiniz sürece sorun yaşanmayacak.

CEVAP VER