2017 Yılı Kumaş Pantolon Modelleri

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

 

2017 Kumaş pantolon modelleri birbirinden güzel formatlarda çıkıyor karşımıza. Zira hem renk, hem kesim, hem de doku bakımından adeta hepsi de birbirleriyle yarışabilecek niteliklerdeler. Örneğin bu yıl kalem pantolonlar oldukça öne çıkarken, çalışan bayanlara da büro giyimi konusunda hem büyük bir kolaylık hem de şıklığın yanında farklılık algısı getirdiler. Kalem pantolonlar bayanlara hem düşük bel seçeneği sunarken, yanı sıra da yüksek bel önerilerini de birlikte getirebilmekteler. Hem bu saye de de kısa boylu bayanlar, yüksek bel pantolon kullanımının konforuna kavuşmuş oldu.

 

Yazın girişi ve havaların ısınmasıyla da daha rahat, esnek pantolon seçenekleri çıktı karşımıza. Örneğin bunlardan birisi de crop pantolonlar. Crop pantolonlar adından da anlaşılacağı gibi kesilmiş yani kırpılmış manasına gelirken, normal bilek pantolon hizasından bir karış kadar yüksekte duran paça olgusunu getirdi pantolon trendi. Yani bu yaz sıcak havalara karşı bermudayı andıran fakat bermudadan çok daha şık olan crop pantolonlarla hem kısa paça pantolonun tadını hem de geniş paçaların tadını çıkarabileceğiz.

 

Tüm bunların yanı sıra hiç kuşkusuz 2017 senesinde hayat bulan iki şık pantolon olgusu var ki, bunlardan biri ütü izli pantolonlarken, diğeri de duble paça pantolonlar. Bu pantolonları da gerek iş yerinde, gerekse akşam toplantılarınızda rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Görülüyor ki 2017 senesi pantolon modası bizlere yanında şıklığı getirirken, aynı zamanda rahatı ve konforu da getirmiş.

2017 Kumaş Pantolon Modelleri

 

 

One Response

  1. nagihan

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.