Ateşböceği ni 6. bölüm de neler bekliyor

0
268

dizisin de 6. bölüm fragmanında Aslı ve Barış arasındaki uzaklık, yaşanan olayların ardından yine gündeme gelecektir. Sürekli karşılarına çıkan problemlere artık dayanamayan Aslı ve Barış, birbirlerine yakınlaşmak isterken sürekli olarak uzaklaşmaktadır. 6. bölüm fragmanında yaşanan olayların içerisine İlayda’nın oyunları da eklenince ortalık karışacaktır. Peki, 6. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

fragmanında romantik bir illişkinin içerisine adım attıklarını zanneden Aslı ve Barış, giderek bataklığın içerisine sürüklenmektedir. fragmanında İlayda’nın yarattığı sıkıntı, tüm yaşananların üzerine tuz biber olacaktır. İşte, tüm bunların yaşanacağı fragmanı ve detaylı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aslı ve Barış duyguları ile yüzleşir.

Aslı’yla Barış’ın birbiri ardına yaşadığı olaylar Barış’ın gerçeği itiraf etmesini giderek zorlaştırmaktadır. Barış ve Aslı her şeye rağmen duygularıyla yüzleşmenin şaşkınlığını henüz üstünden atamamışken, İlayda’nın çevirdiği pis bir oyunun içine düşerler. Artık söz konusu olan sadece kendi hayatları değil, ailelerinin de duygularıdır.

  1. 1. Fragman

Ateşböceği Dizisi 2. Fragman

Ateş Böceği dizisi 3 Ağustos Perşembe akşamı dopdolu bir bölüm ile saat 20:00 da sevenleriyle buluşuyor.

CEVAP VER