Diriliş Ertuğrul Dizisi-Bamsı Beyrek-Nurettin Sönmez Kimdir

0
671

Diriliş Ertuğrul Dizisi – Bamsı Beyrek –

 

TRT’nin her çarşamba akşamı saat 20.00’de izleyiciyle buluşan ve oldukça beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul, konusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile de adından söz ettiriyor. Çarşamba akşamları evimize konuk olan dizinin hayran kitlesi çok fazladır. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosunun ve film ekibinin bulunduğu dizi de öyle bir isim var ki oynadığı karakter ve yeteneği ile göz dolduruyor.

 

diriliş-ertuğrul-Bamsi-Beyrek-kimdir  Diriliş Ertuğrul dizisi Bamsı Beyrek (Nurettin sönmez) kimdir sorusuna verilecek en iyi cevabı makalemizin içerisinde fazlasıyla bulacaksınız. Dizideki karakteri ile Ertuğrul Gazi’nin en güvendiği üç adamından birisi olan Bamsı Beyrek, Dik başlılığı, gösterişi ve şatafatı sevmeyişi, Türkleri ve boyları yükseltmekteki başarısı, Ertuğrul gazi ye olan bağlılığı ve sadakati ile de izleyicinin fazlasıyla takdirini toplamış durumda.

 

 Bamsı Beyrek – Nurettin Sönmez 38 yaşında, İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü olmak üzere iki üniversite bitirmiş. Diriliş Ertuğrul’un yanı sıra mavi Kelebekler, Kıvılcım Sevgili ve Osmanlı da Derin Devlet gibi pek çok dizide de başarı ile oynayan Nurettin Sözen, kendisini oldukça maceraperest, ata binmesini ve doğayla içi içe yaşamasını seven birisi olarak tanımlıyor. Aynı zamanda konuşma, diksiyon eğitimleri ve oynadığı karakterler ile de adından söz ettiren Nurettin Sözen, rolünü hakkını fazlasıyla veriyor. Benimde bu dizide en çok severek izlediğim oyuncular arasında yer almaktadır.

CEVAP VER