Kaliteli ve bir o kadar da güvenilir bir marka olan iphone, çok kısa sürede birçok model ve teknoloji mimarisi yayınlamaktadır. Şirketin yapmış olduğu çalışmalar sonrasında yayınlanmakta ve satışa sunulmakta olan ürünler zaman zaman en modern ve en gözde cihazlar olabilse de zaman geçtikçe bazı kişilerin zihninde telefon eskidi mi gibi sorular belirebilmektedir. Bu tür soruların olmaması gerektiğini ve bu tür sorunlar genel olarak kalitesiz ve pek satışı olmayan telefonlar da olduğunu da bildirmek isteriz. Öncelikle iphone markası herkes tarafından bilinmekte olan, başta ülkemiz olmak üzere birçok ülke ve bölgede adını duyurmuş, çeşitli kaliteli ve güvenlik testlerinden geçmiş bir markadır. Bu durumlara ek olarak telefon şirketi zaman zaman yapmış olduğu destek ve güncellemeler ile de telefonlarına sahip çıkmakta ve gereken destek, özeni göstermektedir.

Telefonun kalitesinden bahis edecek olduğumuzda; telefon günümüzde tercih edilecek bir telefondur. Bunun başlıca sebepleri arasında ise telefonun muazzam bir işletim sistemi olması ve işletim sistemine yakışır nitelikte bileşenlerinin olmasından kaynaklanmaktadır. Cihaz çok stabil bir şekilde çalışmakta ve herhangi bir takılma gibi durumları bulunmamaktadır. İphone firması tarafından her ne kadar kaliteli telefon geliştirilmiş olsa da bu tür telefonlar eskimiş ya da güncelleme alması kesilmiş değildir. İphone 5s, günümüzde alınmalı ve kullanılması öngörülen bir telefondur. Telefon daha çok iş adamlarına ya da telefonda pek fazla oyun oynamayacak kişilere hitap etmektedir. Telefonda oyun oynanabilir ancak bu denli ciddiyete ve kaliteye herhangi bir oyun oynanması yakışmamaktadır. Telefon genel hatlarıyla bir önceki versiyonlarına da açıkça benzemektedir. Telefon alımını yapacak kişilere verilmesi gereken tek tavsiye; telefona gelen güncellemeleri hemen yüklememeleri olacaktır. Telefona gelen güncellemeler hemen yüklenmediği sürece bir sorun olmayacaktır. Bunun başlıca nedenleri ise güncellemenin telefonlara gelmesinden sonra bir takım yeni sorunların ortaya çıkmasından kaynaklanıyor olmasıdır. Tüm sorunların bitmesi ise test aşamalarından sonra görülebilmektedir.

Bu nedenle güncelleme geldikten sonra eğer ihtiyaç duyarsanız en az 1 ay bekleyin ve kullanıcı yorumlarına göre hareket edin. Böylece her zaman daha stabil bir kullanım ara yüzüne sahip olabileceksiniz.

CEVAP VER