Lazer İle Dövme Sildirme İşlemi Nasıl Yapılır

0
115

 

Günümüz çağında özellikle de gençler arasında yaygın olan neredeyse hemen her gencin vücudunda farklı bölgelerde görülebilmektedir. Kimilerinin hoş bir görüntüsü olmakla birlikte kimileri de bilinçsizce yapıldığı için ilerleyen dönemlerde keşke yapmasaydım dedirten ve pişmanlık hissi yaşatan dövmelerdir.  Dövme küçük ve ince bir iğne yardımıyla mürekkebin doğrudan deri altına enjekte edilmesi sonucu yapılır ve oldukça ince işçilik isteyen bir iştir. ile yapıldığı için de yüzeysel olarak çıkması veya normal bir şekilde silinerek çıkması mümkün değildir. Öyle ki neredeyse imkânsızdır.

 

Günümüzde nde en başarılı ve etkili yöntem lazerle dövme sildirme işlemidir. Diğer yöntemlere göre biraz daha maliyetli olsa da en iyi sonuç elde edilen ve en çok tercih edilen yöntemdir. Lazer ışınlarının yardımıyla yapılan müdahale sonucunda kişinin vücuduna yapılan dövme neredeyse tamamen hiç yapılmamış gibi silinebilmektedir.

Bu işlem maalesef her zaman tek seansta bitirilememekte ve işlem 3-4 ve bazen de çok nadir de olsa 5 seans kadar sürebilmektedir. Fakat bu işlem kullanılan boyanın kalitesi dövme yaşı ve boya rengine göre de değişiklik göstermektedir.  Yani siyah renk bir dövme daha kolay silinirken açık sarı gibi renk dövmelerin silinmesi daha zordur. Bunun için oldukça uğraş ve emek harcamak gerektiği gibi çokta dikkatli olmak gerekmektedir.

Lazer İle Dövme Sildirme Resimler

CEVAP VER