Magazin D Sunucu Kimdir? Asena Atalay Kimdir?

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Magazin D Sunucu Kimdir? Asena Atalay Kimdir?

 

           Asena Atalay kimdir? Sorusunun cevabı,İzmir’de21 Kasım 1989 tarihinde, varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Asena Atalay, 26 yaşındadır. Asena Atalay’ın Boyu 170 cm olan Asena Atalay’ın kilosu 55’dir. Lise eğitimini Denizli’de tamamlayan Asena Atalay, İspanya’da gördüğü 2,5 yıllık bir eğitimin sonunda, Türkiye’ye 2008 yılında geri dönmüştür. Ankara Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde eğitime başlamış, ancak 21 yaşındayken,18 Haziran 2010 tarihinde futbolcu Caner Erkin ile yapmış olduğu evlilik nedeniyle eğitimine ara vermiş ve İstanbul’a yerleşmiştir. Asena Atalay’ın Caner Erkin ile olan evliliğinden, 25 Nisan 2011 tarihinde adı Çınar olan bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

 

 Asena Atalay, İstanbul Beykent Üniversitesinde, moda tasarımına olan ilgisi nedeniyle, tekstil ve moda tasarımı bölümüne girmiş ve başarıyla mezun olmuştur. Moda tasarımcısı olan Asena Atalay, ASE882İ kurarak, moda tasarım faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. 2014 yılında asıl mesleği moda tasarımcılığı olan Asena ATALAY, Show TV ekranlarında Hey Canlı adlı magazin programını sunmaya başlayarak, ekranlarda boy göstermeye başlamıştır. Ancak Show TV’de sunmaya başladığı bu program iki hafta gibi kısa bir zaman içinde yayından kaldırılmıştır.

 

Adı 2013 yılının sonlarında Berkay Şahin ile anılan Asena Atalay bu ilişkiyi kesinlikle yalanlamış, ancak yalanladığı bu ilişki evliliğinin de sonunu getirmiştir. Asena Atalay’ın, Berkay Şahin ile adının anılmasının ardından, evliliği olaylı bir şekilde bir süre daha devam etmiş ve Asena Atalay ve Caner Erkin çifti, anlaşmalı olarak, 29 Ocak 2016 tarihinde boşanmışlardır. Çiftin bu evlilikten olan oğulları Çınar’ın velayeti anne Asena Atalay’a verilmiş ve Asena Atalay evliliğinin bitimiyle eşinin soyadı olan Erkin soyadı kullanmamış, Atalay soyadını kullanma kararını almıştır. Biten evliliğinin ardından Magazin D sunucusu kimdir? Sorusuna cevap olarak, Kanal D ile anlaşan Asena Atalay, artık Kanal D ekranlarında bu programı sunacaktır.

Magazin D Sunucu Asena Atalay Resimleri

 

 

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.