Saç çıkartan doğal karışım yapımı

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Saç çıkartan doğal karışım nasıl yapılır: Çok eskiden beri kullanılan bu reçete sayesinde dökülen saçlarınız güçlenecek ve saç kaybına son vereceksiniz. Tek yapmanız gereken bu 3 malzemeyi karıştırmak ve saçınıza sürmek.

Gerekli malzemeler:

  • Zeytin yağı
  • Bal
  • Tarçın

Yapılışı:

1 Çorba kaşığı bal ve sıcak zeytin yağına, 1 Çay kaşığı tarçın ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra  saç köklerine masaj yaparak sürün. 15 dakika kadar bekleyin. Daha sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Bu işlemi her gün tekrarlarsanız saç dökülmesin duracak ve saç kökleriniz güçlenecek. Bu doğal yöntem etkisini 1 haftada size hissettirecektir.

Evde saç çıkartan şampuan nasıl yapılır : Saç büyümesini ve saç çıkmasını hızlandıran evde yapabileceğiniz şampuan için 3 adet malzemeye ihtiyacımız var. Saç dökülmesi sorunu erkekler ve kadınların sorunları arasında en yaygın olanlarından biridir. Sebepleri farklıdır, stres, gündelik yaşamda olan olumsuzluklar, şehir hayatı ve genetik ama temelde genetik ve stres ilk ikiyi oluşturur.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.