Windows 8 Nasıl Başlangıç Menüsü Eklenir Öğrenin

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

windows 8 başlangıç menüsü türkçe

Evet arkadaşlar son dönemde iyice yaygınlaşan ve çok iyi bir performansa sahip olan Windows 8 işletim sistemine ufak bir eklenti ile nasıl başlangıç menüsü eklenebileceğini öğretiyorum. Windows 8 işletim sisteminin dokunmatik ekranda nasıl performansı yüksek ve iyi bir kalitede çalıştığını biliyoruz.

Ne yazık ki yıllardır alıştığımız bir küçük ayrıntıyı Microsoft bu sefer atlamış evet tahmin ettiğiniz gibi Start Menu yani alışkın olduğumuz başlangıç menüsü Windows 8 işletim sisteminde mevcut değil onun yerine Başlangıç Metrosu eklemeyi uygun görmüşler.

Lakin bir sonraki güncellemesi olan Windows 8.1 işletim sisteminin ise başlangıç menüsü mevcut ama ona da tıkladığımız da yine Start Metro yani Başlangıç Metrosuna gidiyor. Bizim esas olan Başlat Menüsü Mevcut Değil Peki Windows 8 veya 8.1’e nasıl başlangıç menüsü eklenir ?

Windows 8 veya 8.1 Başlat Menüsü Eklemek

Alışkın olduğumuz başlangıç menüsünü eklemek için bir çok program yapıldı tabi ki hepsi de istediğimiz başlangıç menüsünü sağlamıyor sizin için en iyisini ve en uygun olanını buldum.

Windows 8 Başlat Menüsü İndir

Windows 8 Türkçe Başlangıç Menüsü İndirdikten sonra yapmanız gereken çok basit programı kurun ve çalıştırın yapmanız gereken işlemler sırayla karşınıza çıkacak ve uygun şekilde ayarlayabileceksiniz. Extra bir performans sarfedilmesine gerek yok küçük bir programla alışılmış olan Windows 8 Start Menüsüne tekrar kavuşabileceksiniz. Sorularınız için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.


Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.