1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

1-ayda-15kg1 ayda 15 kilo nasıl verilir? Kilo vermenin kolay olduğu bu yaz aylarında, ramazanın da çıkmasıyla beraber siz değerli okuyucularımız için kısa süreli ve sağlıklı bir diyet programı hazırladık. Hazırladığımız bu program 1 ayda tam 15 kilo vermenizi sağlıyor.

İşte 1 ayda15 kilo verdiren diyet listesi: Sabah: 1 bardak ılık su için ve sonrasında yarım saat içinde kahvaltınızı hazırlayın.1 bardak taze süt, zeytin, reçel, domates ve ince bir dilim kepek ekmeği yiyerek kahvaltı menünüzü tamamlayın. Kahvaltı faslını en geç saat 9’a kadar bitirneye özen gösterin. Kuşluk Vakti: 1 avuç fındık yada birkaç adet ceviz yeyin.

Öğle Yemeği: 1 porsiyon sossuz, yağsız ve tuzsuz sade makarna, yanında yoğurt tületebilirsiniz. İkindi: Bu öğünde mevsime uygun taze bir meyve salatası hazırlayarak afiyetle yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: 1 kase çorba, az miktarda sebze yemeği ve salata tüketerek günlük son öğününüzü saat 18.00′ ı geçmeyecek şekilde sonlandırın. Bu saatten sonra su harici hiçbir yiyecek tüketmeyin. Tüm bunların yanında günde 1 saat yürümeniz de (yürüyüş esnasında hareket etmeniz nedeniyle) vücudumuzdaki yağ ve kalorileri yakmanızda size önemli ölçüde fayda sağlayacaktır. Sizler için özel olarak hazırladığımız 1 ayda 15 kilo verdiren diyet listesi ile sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.