15 Kasım Burç Yorumları

 

Herkese merhabalar 15 Kasım 2017 tarihi için günlük burç yorumları ile beraberiz bakalım bugün hangi burcun günü :))

koc

KOÇ Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde yoğun duygular içinde olsanız bile mantığınızı elden bırakmazsınız. Kendi değerinizin farkına varır ve gelecek planları yapmaya başlarsınız. Başkalarına güven veren, iş bitiren yönlerinizle bir hayli ilgi görebilirsiniz.

boga

BOĞA Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde ilişkide bulunduğunuz kişiler ve partner ile olan ilişkilerinizi öne çıkarır. Onlardan haberler ve bilgiler alırsınız. Önemli konuşmalar ve kararlar zamanıdır. Ortak işlerle ilgili imzalar atılabilir. Ayrıca evlilik tarihinin bu zamana denk getirilmesi de oldukça olumlu ve bereketlidir.

 

ikizler

İKİZLER Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde kendinizi bir hayli rahat hissedersiniz. Her olayın içindeki tüm detayları net bir şekilde görürsünüz. Uzun vadeli planlar yapmak için kanuni meseleler ve önemli sözleşmeler için oldukça uygun bir süreçtir.
yengec

YENGEÇ Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde yaptığınız her şeyden bereket alma zamanıdır. Kendinizi olumlu, canlı cömert ve iyiliksever hissettiğiniz bir zaman dilimidir. Kendinizi insanlara açıklamak için fazla çabalara girmeniz gerekmez. Bir gülümsemeniz ya da bir bakışınız söylemek istediklerini kolaylıkla açıklar.

 

akrep

AKREP Burcu

Bu hafta burcunuzda yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu hayatınız için büyük gelişmelerin başlama tarihidir. Bu dönemde neyi başarabileceğinizi neyi isteyip elde edeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz her şey size oldukça yeni deneyimler kazandırır.

 

terazi

TERAZİ Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu oldukça zengin bir iç dünyası ortaya çıkaracaktır. Etrafınızdaki herkesle dost olmak, herkese el uzatmak isteyeceksiniz. Sizi sıkan takıntılarınızdan kolaylıkla uzaklaşabileceksiniz. Kendinizi zor durumda hissettiğiniz konularda mucizevi destekler alabileceksiniz.

 

basak
BAŞAK Burcu
Sizden istenen hiçbir yardımı geri çevirmez, muhtaç insanlara yardım etmenin huzurunu yaşarsınız. İçiniz sevgi ile doludur ve sevgiyi kazanmak adına karşılıksız her tür yardım ve desteği tüm insanlara vermeye çalışırsınız. Maddi anlamda yardım ettikçe çoğalma şeklinde birçok yeni fırsat çıkarak bol kazanca sebep olur.

aslan

ASLAN Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde aileye ve sevgiye dair tüm sorunlar kolaylıkla halledilir. Etrafınızda ki herkesten özellikle de kadınlardan fayda ve bereket görürsünüz. Her konuda oldukça uyumlu ve ahenkli davranışlar sergiler, pozitif enerjinizle hayata dair tüm güzellikleri kendinize çekersiniz.

yay

YAY Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşma isteğinizde ki artış yeni eğitim alanlarına başlama yolunuzu açabilir. Doğuştan var olan ama keşfedemediğiniz yönleriniz de ortaya çıkacaktır. Saygınlığınızı sağlamlaştırmak için tek ihtiyacınızın bilgi ve birikim olduğunun farkına varmaya başlarsınız.

oglak

OĞLAK Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde karşınıza hiç beklemediğiniz yeni fırsatlar çıkar siz de gelişiminize olumlu katkı sağlayacak şekilde değerlendirirsiniz. İşinizde maddi gelirinizi arttıracak önemli sorumluluklar alabilir kimseye ihtiyaç duymadan verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmenin planlarını yapmaya başlarsınız.

kova

KOVA Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumu sayesinde sezgilerinizde artış olur, adeta yüzlerine bakarak insanların düşüncelerini okursunuz. İlginç ve uyarıcı rüyalarda da artış olur rüyalar yolu ile verilen mesajları tarafsızca okumaya başlarsınız. Zorda olanın elini tutmaktan keyif alır küçük yardımlarla geliri az olanlara fayda sağlarsınız.

balik

BALIK Burcu

Bu hafta yaşanacak olan Venüs Jüpiter kavuşumundan en muhteşem şekilde faydalanacak burçlardan birisiniz. Huzur arayışında ve moralsiz görünmeyecek küçük şeylerden bile kolaylıkla mutlu olacaksınız. Kendinizi şanssız hissetmeyi arkanızda bırakarak önünüze güven içinde bakmaya başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.