2016 Aralık Ayı Burç Yorumları

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Kışın mevsiminin ilk ayına giriyoruz… Aralık ayına burçlar nasıl girecek? Hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Aralık 2016 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2016 Aralık ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologların Eylül ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

Aralık ayında Gökyüzü hareketleri

1 Aralık Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor.

5 Aralıkta Ay en öte konumunda olacak.

7 Aralık 2016 tarihinde Ay ilkdördün evresinde ilkdördün evresinde,

14 Aralık’ta İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek.

19 Aralıkta Merkür retrosu (gerileme hareketi) başlıyor. (Merkür gerilemesi 8 Ocak 2017’ye kadar devam edecek.)

21 Aralık’ta Ay sondördün evresine giriyor. 21 Aralık’ta Ay en yakın konumda olacak.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak Burcuna geçiyor.

21 Aralık Kış gündönümü (en kısa gündüz, en uzun gece)

29 Aralık’ta Uranüs ileri hareketine başlıyor.

29 Aralık’ta Oğlak Burcunda Yeniay görülecek.

Aralık Ayı Koç burcu yorumu

Koçlar Aralık ayını fırsata çevirebilirsiniz. Sizin için şans, kariyer dolu bir Ayı müjdeleyelim. 29 Aralıkta Oğlak burcunda görülen Yeni Ay sizin için iş ve kariyer demek. Ancak bu dönemler özellikle finansal yatırımlarınızda sakin adımlarla ilerlemenizi öneririz. Risk almak için uygun bir dönem değil. Bu ay sizin için risk değil fırsat ayı… Bu ay ayrıca Sevgili Koçlar sosyal ilişkilerinizde de popülaritede zirve yaşayacaksınız. Özel davetler, iş yemekleri, arkadaş toplantıları sizi bekilyor. Ancak dediğimiz gibi harcamalara dikkat etmeyi unutmayın. Evli olan Koçlar’ın aile ilişkileri daha da güçlenebileceği bir döneme giriyor. Bekar Koçlar için ise aşk göz kırpıyor. 14 Aralık Dolunay’ı size güçlü iletişim kuracağınız alanlar vaat ediyor.

Aralık Ayı Boğa burcu yorumu

Sevgili Boğalar sıkıntı bulutları dağılıyor. Özellikle son dönemlerde yaşadığınız aile içi huzursuzluklarınız bu Ay dinginleşmeye başlayacak. Dolunay ile birlikte para akışının hızlanacağını ve bir takım yatırımlara hazır hale geleceğinizi belirtmek isteriz. Bu dönem özellikle hukuki ilişkilerinizde ve eğitim hayatınızda olumlu sinyaller vaat ediyor. Bu ay sizin sosyal anlamda şifa bulma ayınız diyebiliriz. İçsel hesaplaşmalar yapacağınız Aralık ayında parasal olarak da rahatlayacağınız için iş ve kariyerinize de yansıyacak olumlu çıkışlara hazır olun.

Aralık Ayı İkizler burcu yorumu

Ah duygusal İkizler yine duygu dolu bir ay sizi bekliyor. Özellikle 14 Aralık’ta İkizler burcunda oluşacak Yeni Ay ilişkilerdeki beklentilerinizin daha da yukarı taşınmasına sebep olacak. Ancak bu ay ilişkide olduğunuz kişilerle aranızda yeni anlaşmalar, ortak çalışmalar başlayacağını ve başarılı sonuçlar elde edeceğinizi müjdeleyebiliriz. Dolunay size bu konuda destek verecek. Siz her türlü duygusal gel gitlere rağmen Aralık ayında her zamankinden daha kararlı bir tavır takınabilirsiniz. İçsel dinginlik için kendinizi dinlemeniz şart. Bu ay sanatsal faaliyetlere de katılabilirsiniz. Sağlık sıkıntıları görülmüyor.

Aralık Ayı Yengeç burcu yorumu

İşkolik Yengeçler için yine koşturmalarla dolu bir Aralık ayı geldi çattı diyebiliriz. Yay burcunda oluşacak gezegen toplaşması sizin özellikle çalışma hayatınızda yorucu ancak verimli bir döneme gireceğinizi haber veriyor. Kariyer girişimleriniz bu ay meyvesini verecek gibi görülüyor. 14 Aralık İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay size güzel gelişmeler fısıldıyor. Bilinçaltınızı açığa çıkarma vakti de geldi artık.

Aralık Ayı Aslan burcu yorumu

Lider Aslanlar Aralık ayında deyim yerindeyse kükreyecek…. Aslanlar bu ay özellikle iş yaşamında ve evliliklerinde inatçı tavırlarını sürdürmeye devam edecek. Bu dönem sizin ısrar ve inadınızın asıl sebebinin ise içinde bulunacağınız hassaslık olduğunu belirtelim (her ne kadar göstermek istemeseniz de). İş hayatında umduğunuz gelişmeler için ise 14 Aralık’a kadar beklemeniz gerekiyor. Dolunay size de güzel şeyler söyleyecek. Bu aralar hobilerinize ve spora eğilmeniz, ruh dinginliğinizi kazanma ve özellikle kalp ile ilgili rahatsızlıkların önlenmesi açısından size yardımcı olacaktır.

Aralık Ayı Başak burcu yorumu

Hak ettiği yere hale gelmemiş olan Başaklar için tek önerimiz var: çalışın, çalışın ve daha sıkı çalışın! Özellikle ayın ilk haftasında iş ve para akışı için normalin üstünde çaba sarfetmeniz gerekebilir. Bu Aralık ayı sizin için sürprizlere gebe… Dolunay ile birlikte aylar öncesinden planladığınız ve askıya alınan projeler yeniden gündeme gelebilir, işte size fırsat! Ancak iş temposuna kapılıp da sağlığınızı ihmal etmeyin, beslenmeye dikkat etmenizi ve kendinize küçük de olsa zaman dilimleri ayırmanızı salık veriyoruz.

 

Aralık Ayı Terazi burcu yorumu

Tam da Teraziler için uygun bir Aralık ayı… Yine bol sohbetler, bol geziler, sosyal ortamlar sizi bekliyor. Ancak sizin bu ay ilgi odağınız her nedense eviniz olacak gibi görülüyor. Bu kadar yoğunluk arasında size bir de gizli aşk ilişkilerine olan heveslerinizde dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu aralar özellikle spor ve sanat ile ilgilenmeniz rahatlamanızı sağlayacaktır. Kitap yazma projenizi hayata geçirme vakti geldi… Depresyon konularına dikkat! Pozitif bakış açısına önem verin.

Aralık Ayı Akrep burcu yorumu

Sevgili Akrepler için yine mücadele dolu bir ay başlıyor. İş ve aile hayatlarında ilerlemeler yaşayacak olan Akreplerin bu Aralık ayında güç toplayacaklarını ve kendilerini atılımlar için daha hazır hissedecekleri bir döneme girdiklerini belirtelim. Ancak ilişkilerinizde objektifliğe dikkat etmenizde ve biraz duygu düşüncelerinizde asi tavrınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Dolunay sizin için özellikle aileniz ve finansal konularla ilgilenmeniz gerektiğini söylüyor.

Aralık Ayı Yay burcu yorumu

Sevgili Yaylar yine ince eleyip sık dokuyacağınız bol bol gelecek planlamaları ve stratejileri yapacağınız bir Aralık ayındayız. Kendinizi özellikle mesleki eğitim konusunda geliştirme çabalarınız bu dönem yoğunluk kazanacak. Kişisel ilişkilerinizde biraz daha derin düşünmenizi öneriyoruz. Özellikle kardeşlerinize daha fazla ayırmanızda yarar var. Ayın ikinci yarısından sonra para akışınız hızlanacak.

Aralık Ayı Oğlak burcu yorumu

Sevgili Oğlaklar sizi üzmek istemezdik ancak bu ay özellikle alacağınız ödemeler için ayın ikinci yarısını beklemeniz gerektiğini belirtelim. Yeni kazanç yolları bulmak için arayışlara geçebelirsiniz. Günlük hayatınızda ilişkilerinizde iletişim ağını güçlendirmeniz gerekiyor. Biraz gayret diyoruz. Eğer gücünüzü doğru zamanda doğru şekilde kullanmayı başarırsanız para konusunda yaşayacağınız kayıpları telafi edebilirsiniz. Ayın sonunda ise sizin yeniden küllerinizden doğmanız için işaretler ortaya çıkacaktır..

Aralık Ayı Kova burcu yorumu

Sevgiil Kovalar hedef ve amaçlarınıza ulaşmada tek engel sizsiniz, biliyorsunuz değil mi? Haydi daha kararlı olun ve daha ciddi adımlar atmaya başlayın. Ayın 11’i ile 20’si arasında yoğun bir sosyal iletişim dönemine giriyorsunuz. Bu dönemde özellikle ailenizle hoş vakitler geçirme şansı yakalayacaksınız. İsteklerinizi açık yüreklilikle ortaya koyarsanız Dolunay da size olumlu gelişmeleri hediye edecektir..

Aralık Ayı Balık burcu yorumu

Ve duygusal Balıklar… Ayın ilk yarısı zamanınızın çoğunu aileniz ve çocuklarınız alacak. Özel yaşamınızdaki denge ile iş hayatınızda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor olacak. Gelecekle ilgili somut planlar yapmaya ve hedefler belirlemeye bu Aralık ayında başlıyorsunuz. Dolunay sizin için değişim zamanı geldiğini haber veriyor. Özellikle bağlantılarınızda daha derin ilişkilere girmeli ve ısrar etmelisiniz.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.