2016 Kışlık Çanta Modelleri

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

2016 Kışlık Çanta Modelleri

 

Moda aksesuarları arasında en çok göze çarpan ve en çok moda akımı yaratan parçalardan biridir çantalar. Bayanların giyimlerini tamamlamaları açısından çanta en vazgeçilmez aksesuardır. Çanta modasında yazlık ve kışlık olmak üzere kullanım açısından farklılıklar görülmektedir.

2016-yeni-zara-bayan-canta-modelleri-11-560x445

2016 Kışlık çanta modelleri renkleri ve desenleri ile çok çeşitlilik göstermektedir. Genellikle boyundan askılı modeller göze çarpmaktadır. Küçük ve kullanışlı, sanki çanta yokmuş havasında bir izlenim yaratan modeller bulunmaktadır. Bir cüzdan ve bir telefon gibi yaşamsal ögelerin sığabileceği büyüklükteki çantalara talepler oldukça fazladır. Bunun yanı sıra kürklü, püsküllü çantalar da bayanların giyimlerini tamamlamaktadır. Süet püsküllü çantalar oldukça şık bir aksesuar olmaya devam etmektedir.

zara_yeni_sezon_canta_2015_2016

 

Kutu şeklinde tasarlanmış çantalar ise kullanım kolaylığı açısından çokça tercih edilmektedir, pastel renklerden tasarlanmış olan bu kutu çantalar kıyafetlerinizi tamamlaması açısından işinize yarayacak ve sizin için birer kurtarıcı olacaktır. Bazı modellerde ise geometrik desenlerden yararlanılmıştır, geometrik desenlerin kattığı farklı ve modern görüntü sayesinde kendinize has bir tarz yaratmış olursunuz.

portföy çantalar

Başka bir seçenek olarak ise portföy çantaları beğeninize sunmaktadır moda dünyası. Portföy çantalar ile kendi çizginizi yansıtabilirsiniz. Her kıyafete uygun renk ve desenlerle ve modelleriyle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi çanta olmazsa olmaz bir aksesuardır. Her alanda değerlendirilen, gerek günlük olarak gerekse özel anlarda ihtiyaç duyulan yerine göre spor, yerine göre klasik modeller tercih edilen en önemli parçadır.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.