2016 Trend Gelinlik Modelleri

2016 Trend Gelinlik Modelleri

            2016 trend gelinlik modelleri karşımıza birbirinden güzel ve görkemli modellerde çıkarken, bizleri de albenililikleriyle şaşırtmakta. Bu sene her senekinden farklı olarak bol işlemeli, bol çiçek aplikeli, bol dantel detaylı, bol volanlı ve renkleri değişik gelinlik konseptleriyle gelinlik konusunda birçok farklılıklar görüyoruz.

Örneğin düğününüzde dantelin büyüsüne kapılmak isterseniz şayet dantel unsurunun her biçimde kullanıldığı gelinlik ürünlerle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Misal olarak kibar ve sade formlarda A formlu baştan aşağıya dantelin büyüsüne kapılmış olan gelinliklerden tutunda, kabarık gelinlik formlarında da çok farklı dantel kullanımlarıyla karşılaşmanız mümkün olacak. Misal olarak bu sene dilerseniz kabarık gelinliklerinizin tümünde dantel detayları kullanabilir ya da dilerseniz de kabarık etek kısımlarında ara ara bölge bölge de dantel detaylarından kullanabileceksiniz. Veya farklı olarak kraliyet modeli gelinliklerde farklı yerlerde kısmen dantel detaylı ve saten mixi şeklinde örneğin dirseklerinizden sarkan dantel parçaları, göğüs etrafını süsleyen dantel parçaları ya da gövdenizi dolaşan dantel dokularından faydalanabilirsiniz.

Dantel sevmiyorsanız taş veya işlemeli dokularda klasik gelinlik modellerinin en şatafatlılarından tercih edebilirsiniz de. Y ada onun yerine her birini bir kenara koyup, yıların kültü beyaz gelinlikten vazgeçerek, bu senenin trendi olan hafif kırık renkli gelinliklerden de kullanabilirsiniz. Bunun için ekru, pudra pembesi ya da somonu seçebilirsiniz. Bu renkler için hazırlanmış olan hazır gelinlik ayakkabıları bile var endişe etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.