2017 Yılı Eşofman Modelleri

2017 Yılı Eşofman Modelleri

 

İş yerlerinde, ofislerde o sıkıcı bizi bunaltan kıyafetleri bir an önce üstümüzden atmak, hafta sonu olduğunda spora gitmek için gün beklemek, rahat salaş kıyafetler içinde kendimizi rahatlatmak istediğimizde hemen aklımıza eşofmanlar, eşofman takımları gelmektedir. Eşofmanların genelde bizi rahat ettirmek, giydiğimiz zaman rahat hareket etmemiz için ve en önemlisi kaliteli bir kumaş ve içerikten oluşması, bazı hassas ciltli insanlar için üretilen malzemenin kalitesi ve doğallığı çok önemlidir. Tabi şık bir tasarım ve üzerimizde duruş şeklide sağlık koşullarından sonra ikinci sırada gelmektedir.

 

Her sene olduğu gibi 2017 eşofman modelleri ile spor şıklığa yeni seçenekler eklendi. Erkekler, bayanlar, ve çocuklar için markalar çok şık tasarıma sahip, rahat, kaliteli malzeme kullanılan bir çok model geliştirmiş.  Polar eşofman modelleri , geniş parçalı kesimden oluşan eşofman modelleri üstlerine yine polar bir yelek eklenmesiyle kış için vazgeçilmez bir kombin oluşturuyor. Yine kadife süper poli fırçalanmış kumaşlarla üretilen geniş yada dar paça olarak üretilen eşofmanlar da 2017 yılında bize sunulan seçeneklerden bir tanesidir.

 

Eşofmanlar belden lastikli ve ya bağlamalı şekilde üretilir genelde ve bu bizim belimizin durumu için ayarlayabilme açısından faydalıdır. Üretilen eşofmanlar kumaş bakımından bizi ne terletmeli ne de üşütmelidir. Bunun için kumaş seçimi önem taşımaktadır. Eşofmanlar penye kumaşlardan eşofman, polar kumaşlardan eşofman, ve paraşüt  kumaşlardan eşofman üretilmektedir genelde. Bilekleri dar olan eşofmanları tercih etmek rahat bir hareket ve spor yapmakta kolaylık sağlamaktadır bol paçalı eşofman gruplarına göre. Eşofman takımları tek parça, ikili olarak ve ya 3 parça alt üst ve yelekli modeller olarak satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.