2017 Yılı Mini Etek Modelleri

2017 Mini Etek Modelleri

 

Mini etek bayanların ve genç kızların sıklıkla tercih ettiği şık ve sevimli moda unsurlarındandır. Mini jean etekler olsun, deri mini etekler olsun ve çok dahası olsun yaz ve kış aylarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardan. Bayanların hayatında klasikleşmiş ve çıkmaya niyeti olmayan mini etek modelleri bakalım 2017 senesinde ne gibi farklılıklarla çıkıyor karşımıza.

 

            2017 mini etek modelleri, arasında bu sene en çok tutulan modelleri abiye ve günlük kullanımlıklar olarak adlandırabilir ve ayırabiliriz. Örneğin bu sene günlük kullanım olarak jean mini etek modelleri çok ön planda. Özellikle de yırtık ve parçalı jean mini eteklerin yanı sıra fistolu mini etek ve dantel detaylı mini etekler de bu yıl çok trend. Bunun yanı sıra brokar kabartmalı mini etek, triko mini etek, keten mini etek, süet mini etek, güderi mini etek, deri mini eteklerde bu yıl gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek olan mini etek modelleri arasında yer almakta.

 

Akşam ve özel gecelerde kullanabileceğimiz mini etek modellerine bir göz gezdirecek olursak ta şayet dore işlemeler, payetlerle donanmış mini etekler yanı sıra simli kumaşlardan oluşan etekler ve en önemlisi de dantel ve tül brodelerle işlenmiş eteklerde çok trend. Bu gibi etekleri şık üstlerinizde düğünlerde, akşam yemeklerinde, toplantılarda ve gece partilerinde de cool bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Mini etekleri kombin konusunda spor ya da şıklık durumuna göre kombinlemeniz mümkün. Örneğin bir jean mini etek üzerine japone bir bölmekte giyebilirsiniz, spot bir tişörtte.

2017 Yılı Mini Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.