2017’de izleyeceğimiz 10 yeni dizi

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Gönüllerimize “How I Met Your Mother”ın Barney’si olarak taht kuran Neil Patrick Harris; bu sefer daha önce Jim Carrey’ın canlandırdığı Kont Olaf rolüyle bu yeni seride karşımıza geliyor. 2004 yılında aynı adlı Lemony Snicketromanından uyarlanan filmin ardından, bu 8 bölümlük dizinin bizleri üzmeyeceğini düşünüyorum. Netflix imzalı dizinin yayın tarihi ise 13 Ocak.

 

 

Favori yönetmenlerimizden Tarsem Singh, Oz Büyücüsü gibi bir klasiği günümüze uyarlarsa nasıl olur? Bu sorunun cevabını almak istiyorsanız, “Emerald City” 6 Ocak’ta ilk bölümüyle karşımızda olacak.

 

 

 

Yayınlandığı dönemde ekranları kasıp kavuran “Heroes” dizisinin yazarı Tim Kring’in yeni hikayesi “Beyond”un ana teması da süper güçlere sahip Holden adında bir genç. On iki sene komada kaldıktan sonra hayata geri dönen Holden, keşfettiği süper güçleriyle kendisini tehlikenin ortasında bulur. Dizinin ilk bölümü 2 Ocak’ta yayınlanacak.

 

 

Kiefer Sutherland’siz 24 nasıl olur diyorsanız, benim de şüphelerim var. Ekranların gelmiş geçmiş en cool ve yetenekli ajanını benim gibi özleyenlerdenseniz; yeni ajanı Eric Carter ile “24: Legacy” yaramıza pansuman olabilir. Dizinin yayın tarihi ise 5 Şubat.

 

 

Efsane Liam Neeson’ın canlandırdığı Bryan Mills, ailesiyle uğraşan kötü adamlarla, İstanbul da dahil değişik coğrafyalarda kapışmış ve her macerasıyla yüreğimizi hoplatmıştı. Peki Bryan Mills ailesinin üstüne çöken bu karabulutlardan önce nasıl bir adamdı, ne yer ne içerdi? Bu soruların cevabı bizleri “Taken” serisinde izlediğimiz filmlerin öncesine götürecek bu yeni yapımda. İlk bölüm 27 Şubat’ta geliyor.

 

Marvel evreninden gelen dizilerin en yenisi olan “Iron Fist”, bizi Budist rahiplerden öğrendiği mistik güçleri ve kusursuz dövüş sanatı teknikleriyle karşımıza çıkan Demir Yumruk Danny Rand ile tanıştırıyor. Dizinin ilk bölümü için ise 17 Mart’a kadar beklememiz gerekecek.

 

 

Denzel Washington’a Oscar kazandıran “Traning Day” filmi ekranlara dizi olarak geri dönüyor. Filmde izlediğimiz olayların 15 sene sonrasını anlatan dizinin yayın tarihi ise 2 Şubat.

 

 

 

Yaşayan efsane David Fincher’ın yönetmenlik koltuğunda olduğu “Mindhunter”, seri katillerin peşinde olan özel bir FBI biriminin hikayelerini anlatıyor. Yayın tarihi henüz belirsiz olan dizi, yeni yılın en çok beklenen yapımlarından biri. Başrolde ise Charlize Theron’un olması bekleniyor.

 

 

Ya size Michael Scofield’ın ölmediğini ve Yemen’de bir hapishanede tutulduğunu söylesem? Yakalanırsanız, beni tanımıyorsunuz; haberiniz olsun! “Prison Break” yıllar sonra ekranlara bomba gibi dönüyor, kesin bilgi.

 

 

 

Güzeller güzeli Naomi Watts’ı, hastalarının hayatına fazlasıyla dahil olan terapist  Jean Holloway rolüyle izleyeceğimiz “Gypsy”; 2017 yılının ses getirecek serilerinden biri olacak. Önümüzdeki günlerde yayın tarihi belli olacak diziyi merakla bekliyoruz.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.