Altınsoylar Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Karakterleri

altinsoylar-dizisi-oyunculari

İşte merakla beklenen ilginç konusu ile ALTINSOYLAR Dizisi sizler için derlemiş olduğumuz bilgilerle…

Q3 Medya yeni dönem için çok güzel bir dizi ile Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Cast çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Altınsoylar dizisinin kadın başrol oyuncusu Karagül dizisinden Ada karakteri ile tanıdığımız Ayça Ayşin Turanoynayacak. 4 sezondur Karagül dizisinde başarılı performans gösteren Ayça Ayşin Turan’ın yeni projesi merakla bekleniyordu.

Eylül 2016 yılında Kanal D ekranlarında başlaması beklenen Altınsoylar dizisinin yönetmen koltuğunda Türkan Derya oturacak. Türkan Derya bir zamanlar İkinci Bahar dizisi sayesinde büyük sükse yapmış ve herkes tarafından bilinen bir yönetmen haline gelmişti.

Güzelliği ile gençlerin gözdesi haline gelmiş Ayça ilk defa başrol oynayacak. Turan’ın başroldeki partneri ise son olarak Nolur Ayrılalım dizisinin final yapmasıyla birlikte boşta kalan yakışıklı oyuncu Aras Aydın oldu. Yapım ekibi güzel oyuncu için partner arayışlarına başlamış durumda. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin henüz kanalı ve konusu netleşmiş değil. Yeni dizi Altınsoylular dizisi hakkında detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Altınsoylar Dizinisinin Konusu;

Kaderin yanlış anlaşılmalar sonrasında bir araya getirdiği kimsesi olmayan genç ve yakışıklı adam ile sinirli nişanlısından kaçan genç bir kız. Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayan Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, anne babadan izin almayıp kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış şamatacı Gülsüm ve hiç bir işe tutunamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış masum gelin Ümmü… ALTINSOYLAR ailesi, birlik ve beraberliğin anlatıldığı ara ara güldüren, bazen ağlatan herşeyden önemlisi her birinin Umuda inandığı bir aile dizisi.

Altınsoylar Oyuncuları;

Ayça Ayşin Turan (Burcu), Aras Aydın (Oğuz), Şebnem Bozoklu (Gülsüm), Bennu Yıldırımlar (Saadet), Cihat Tamer (Muhiddin), Ünal Yeter (Mesut), Birsen Dürülü (Semiha), Görkem Şarkan (Emin), Burak Sevinç (G.Oğuz), Begüm Akkaya (Ümmü), Zeynep Kankonde (Remziye), Bora Koçak (Hamit), Sami Aksu (Mehmet), Onursal Yıldırım (Halim), Feri Baycu (Fatma), Deniz Çakır (Ayşe), Gökçen Çiftçi (Alara)

Ayça Ayşin Turan (Burcu);

25 Ekim 1992’de İstanbul’da dünyaya gelmiş olan güzel ve genç oyuncu 1.67m boy ve 47kg dır. Göz rengi Ela’dır.

2014 yılında Fox ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinde Ada karakterine can vermiştir. Ayrıca 2011 yılında yine Fox ekranlarında günlük diziolarak ekranlara gelen Dinle Sevgili dizisinde Gülfem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında ise Şükrü Özyıldız ile birlike Sevimli ve Tehlikeli Filminde başrol oynamıştır.

Yalancısın Yarim dizisi Ayça Ayşin Turan

Aras Aydın (Oğuz)

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk dizisi Öğretmen Kemal’dir. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. 1.84 boyunda, 74 kilodadır. Saklı Kalan ve Şefkat Tepe gibi dizilerde rol almıştır.

Burak Sevinç (Gerçek Oğuz)

1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Enbe Orkestrasında müzisyenlik yapmaktadır. Babam İçin, Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır.

Bennu Yıldırımlar (Saadet)

22 Kasım 1969 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Nermin karakteriyle tanınmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatrosundan mezundur. Son olarak Gönül İşleri dizisinde Servet Üstün olarak rol almıştır.

Şebnem Bozoklu (Gülsüm)

25 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Emre İzer ile evlidir. 2009 Altın Kelebek En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülüne sahiptir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezundur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bozoklu ilk rolünü Canım Ailem dizisinde Meliha karakteriyle oynamıştır. Ulan İstanbul dizisinde Yaren karakteri ile Carlos’la birlikte Yanarım şarkısını söyleyen Şebnem Bozoklu ününü artırmıştır. Galip Derviş, Ulan İstanbul, Bizim Yenge, Selena ve Emret Komutanım gibi dizilerde rol almıştır. 2015’de yayınlanan Yok Artık filminde boy göstermiştir.şebnem bozoklu

Deniz Çakır (Ayşe)

31 Aralık 1981 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Kadın İsterse dizisinde Alev karakteriyle tanınmıştır. Oyunculukta gerçek çıkışını Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde karakteri ile yapmıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kadın İsterse, Yaprak Dökümü, Avrupa Yakası, İki Arada Aşk, Kung Fu Panda, İffet, Muhteşem Yüzyıl ve Yasak gibi dizilerde rol almıştır.

altınsoylar deniz çakır ayşe kimdir?

Birsen Dürülü (Semiha)

26 Mart 1969 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Ankara Sanat Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır daha sonra Hacettepe Üniversitesi Büro Yönetimi okumuştur. Beyaz Gelincik, Bıçak Sırtı, Küçük Kadınlar, Kurtlar Vadisi, Filinta ve Kertenkele gibi dizilerde rol almıştır.

Cihat Tamer (Muhiddin)

24 Şubat 1943 Bakırköy İstanbul doğumlu usta oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Eşref Saati, Yasemince, Tövbeler Tövbesi, Umutsuz Ev Kadınları, Yalan Dünya, Böyle Bitmesin ve 20 dakika gibi dizilerde rol almıştır.

Görkem Şarkan (Emin)

19 Mayıs 1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü tamamladı. Bizim Yenge ve Sevdaluk gibi dizilerde rol almıştır.

Ünal Yeter (Mesut)

1977 Samsun doğumlu yetenekli oyuncu 1.76 boyunda ve 79 kilodadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro oyunculuk bölümü mezunudur. nnem Uyurken, Nuri, Dedektif Memoli, Türk Malı, Kırık Kalpler, Aile Reisi ve Türk’ün Uzayla İmtihanı gibi dizilerde rol almıştır.

Begüm Akkaya (Ümmü);

8 Şubat 1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu ilk olarak Beşinci Boyut ve Doktorlar dizilerinde rol almıştır. Daha sonra ünlü isimlerle birlikte Kapalı Çarşı dizisinde rol oynamıştır. Uçurum dizisinde Ceylan karakteriyle tanınmıştır.

Zeynep Kankonde (Remziye);

3 Mart 1980 Eskişehir doğumlu başarılı oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kayıp, Merhaba Hayat, Ulan İstanbul gibi dizilerde rol almıştır.

altınsoylar zeynep kankonde kimdir

Feri Baycu (Fatma);

altınsoylar feri baycu kimdir

Onursal Yıldırım (Halim);

Leyla İle Mecnun dizisinde 3. sezonda doktor karakterini canlandırmıştır.

altınsoylar onursal yıldırım kimdir

Sami Aksu (Mehmet);

altınsoylar sami aksu kimdir?

Bora Koçak (Hamit);

bora-kocak-altinsoylar-dizi-oyunculari-hamit-678x301

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.