Ama Arkadaşlar İyidir dizisi ne zaman başlıyor ?

Ama Arkadaşlar İyidir isimli dizi yakında Show Tv ekranlarında izleyenleri ile bulaşacak. Dizinin yapımcılığını ise 03 Medya üstlenmekte. Oldukça başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu bulunan dizinin yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan üstlenirken, yönetmenliğini ise Deniz Koloş yapmaktadır.

1266411_1e7bc12978a794f5005983fb41101b78

Ama Arkadaşlar İyidir isimli dizide her ne kadar tanıdığımız oyuncular bulunsa da hiç tanımadığımız ve yüzlerini yeni göreceğimiz oyuncular da mevcut olacak. Bu denli ün yapan dizinin senaryosu ise Ekin Atalar tarafından yazılıyor. Dizideki oyuncular birbirlerini üniversitede tanıyorlar ve beş tane gencin hikayesi konu alınıyor.

Dizi aşkı, acıyı, tatlıyı, mutluluğu, üzüntüyü, dramı, vedayı, ayrılığı ve birçok duyguyu bizlere yaşatabilecek oyunculara ve senaryolara sahip olduğu için yayınlandığı ilk günden itibaren birçok izleyicisinin olacağını düşünmekteyiz.

Dizinin çekimleri ise 15 Temmuz’da başladı ve yakında televizyonda yerini alacak.

1266411_8d48c09053a1fdb0a78d6d69218d8fe2

Dizinin Oyuncuları

  • Aslı Melisa Uzun
  • Su Kutlu
  • Akın Akınözü
  • Hayal Köseoğlu
  • Cankat Aydos

Dizinin fragmanlarını Show TV kanalından, Show TV youtube kanalından, Show TV instagram, twitter ya da facebook sayfalarından izleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Söylentiye göre dizi sosyal medya da oldukça fazla yer kaplayacak ve sosyal medyayı oldukça etkili bir şekilde kullanacak.

Dizi ile ilgili edindiğiniz bilgileri yorum kısmına ekleyebilir ya da sitemize mesaj atabilirsiniz. Ayrıca dizinin çekim yerleri ve mekanları hakkında bilgi almak için yorum atabilirsiniz, en kısa sürede size bilgiyi vereceğiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.