Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Aslı Özcan Tekdemir Kimdir?

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Aslı Özcan Tekdemir Kimdir?

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde birçok dizi sezon finali yaparken yepyeni yaz dizileri de başladı. Örneğin; Aşk laftan anlamaz ki adı ile başlayan dizisi. Şimdiden birçok hayranı oldu bile. Bu dizide rol alan ve daha önce dikkat çeken bir isim dizinin Aslı’sı kızıl güzel Özcan Tekdemir ‘i tanıyalım.

 

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu oyunculuğu kadar eğitimi ile de göz dolduruyor. İstanbul üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramatik yazarlığı bölümünden mezun olan oyuncu 2014 yılında Kadir Has Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca 2013 ve 2014 yıllarında oyunculuk ve performance eğitimi almış bu eğitimler ve yeteneği sayesinde çeşitli kanallarda birçok dizide rol almıştır.

Aşk-Laftan-Anlamaz-Aslı-fotoğrafları

 

Rol aldığı bazı diziler arasında ; Kara Para Aşk,Merhamet ve Hatırla Gönül isimli dizilerdir.

 

Yaz sezonuna bomba gibi düşen dizi de birçok genç ünlü oyuncu yer almakta Oyuncunun rol aldığı ve yeni başlayan dizisi Aşk Laftan Anlamaz ki dizinde aldığı rolden bahsedelim biraz. Hande Erçel, Burak Deniz ve Özcan Tekdemir ‘in rol aldığı dizi de Aslı karakterine can veren oyuncu bu yeni rolünde canlandırdığı kıpır kıpır ve çalışkan hemşire rolü ile göz dolduruyor.

 

Aşk Laftan Anlamazki ‘nin başrol oyuncusu Hande Erçel ‘in oynadığı Hayat karekterinin ev arkadaşını Aslı karakterine hayat veren oyuncunun bu dizide de seyirci karşısında göz dolduracağı aşikar. Özcan Tekdemir’i yeteneği ile daha birçok role göreceğe benziyoruz. şimdiden iyi seyirler.

Aşk Laftan Anlamaz Dizi Müziği |YENİ DİZİ|

https://www.youtube.com/watch?v=jThTZnJUiGE

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.