Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başta Hande Erçel olmak üzere oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Demet Gül, Merve Çağıran, Oğuz Karbi ve Tuğçe Karabacak gibi ünlü oyuncuların bulunduğu, yayın hayatına 15 Haziran tarihinde başlayan dizi Aşk Laftan Anlamaz çekimlerine devam ediyor. Çekimleri oldukça başarılı bir şekilde devam eden dizide yaşanan haberler ise sitemizde sürekli olarak yayınlanıyor.

Diziyi izlemeyen ya da konusunu merak edenler için şöyle bir özet geçecek olduğumuzda ise; Dizide tekstil imparatoru olan sarsılmaz ailesi ve tek oğulları Murat Sarsılmaz bulunuyor. Murat Sarsılmaz bir süre Giresun’da yaşadıktan sonra İstanbul’a geliyor ve burada güzeller güzeli Hayat’ı görüyor ve olaylar burada başlıyor. Gerek aşk, gerek kariyer, gerek dram gibi konuların an ve an yaşandığı dizide merak edilmekte olan birçok konu da mevcut. Diziye gelen yorumlar ise dizinin oldukça fazla sürükleyici ve keyifli olduğu yönünde olmaktadır.

Diziyi takip eden ve dizideki ünlü oyuculara ulaşmak isteyen kişilerin merak ettiği konu ise Aşk laftan anlamaz nerede çekiliyor sorusu olmaktaydı. Bu makalemizde bu sorunun cevabını çok net bir şekilde veriyor ve sizlere bir adres gösteriyor olacağız. Böylece sorunsuz bir şekilde hedefinize ulaşabileceksiniz.

Sizler için yapmış olduğumuz araştırma ve haritadan yer bulma işlemleri sonucunda dizinin İstanbul ilinin Kağıthane, Beykoz ilçelerinde çekildiğini keşif ettik. Kağıthanede bulunmakta olan Tarık Ediz şirketi içerisinde dizinin çekildiğini de sizlere söylememiz doğru olacaktır. Bu şirkete ya da ilçelere ulaşmak isteyen kişiler google haritalar servislerini kullanarak net adreslere ulaşabilirler. Sizlerde bu dizinin farklı set adreslerini söylemek isterseniz, yorum bölümüne adresleri belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.