Ateşböceği ni 6. bölüm de neler bekliyor

Ateşböceği dizisin de 6. bölüm fragmanında Aslı ve Barış arasındaki uzaklık, yaşanan olayların ardından yine gündeme gelecektir. Sürekli karşılarına çıkan problemlere artık dayanamayan Aslı ve Barış, birbirlerine yakınlaşmak isterken sürekli olarak uzaklaşmaktadır. Ateşböceği 6. bölüm fragmanında yaşanan olayların içerisine İlayda’nın oyunları da eklenince ortalık karışacaktır. Peki, Ateşböceği 6. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Ateşböceği 6. bölüm fragmanında romantik bir illişkinin içerisine adım attıklarını zanneden Aslı ve Barış, giderek bataklığın içerisine sürüklenmektedir. Ateşböceği 6. bölüm fragmanında İlayda’nın yarattığı sıkıntı, tüm yaşananların üzerine tuz biber olacaktır. İşte, tüm bunların yaşanacağı Ateşböceği 6. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aslı ve Barış duyguları ile yüzleşir.

Aslı’yla Barış’ın birbiri ardına yaşadığı olaylar Barış’ın gerçeği itiraf etmesini giderek zorlaştırmaktadır. Barış ve Aslı her şeye rağmen duygularıyla yüzleşmenin şaşkınlığını henüz üstünden atamamışken, İlayda’nın çevirdiği pis bir oyunun içine düşerler. Artık söz konusu olan sadece kendi hayatları değil, ailelerinin de duygularıdır.

  1. Ateşböceği Dizisi 1. Fragman

Ateşböceği Dizisi 2. Fragman

Ateş Böceği dizisi 3 Ağustos Perşembe akşamı dopdolu bir bölüm ile saat 20:00 da sevenleriyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.