Ana Sayfa » Haberler » Başbakan Erdoğan’ın Soma Maden Patlaması Konuşması izle

Başbakan Erdoğan’ın Soma Maden Patlaması Konuşması izle

başbakan soma açıklaması izle

Yaşadığımız içler acısı olay nedeniyle ülkemizde 3 günlük ulusal yas ilan edildi. Peki bu durum bu kadarıyla çözülecekmidir ? henüz maden başında görevler bitmedi kurtarma çalışmaları devam ediyor. Manisa Soma’da gerçekleşen maden kazası son olacak mı ? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Soma ile ilgili ilk açıklamasını yaptı.

Manisa Soma Maden ocağında yaşanan patlama için bu iş kazası işin fıtratında var diyerek konuşmasına devam etti.

Erdoğan: “İş kazası bu işin fıtratında var Erdoğan’ın konuşmasında tepki çeken örnek Başbakan Erdoğan Soma’da Konuştu Başbakan Erdoğan, Soma’da gazetecilere açıklama yaptı. Erdoğan Bunlar olağan şeyler. Bunun yapısında, fıtratında olan şeyler dedi. Erdoğan, El Cezire muhabirini fırçaladı. “KATAR’DA KÖMÜR YOK DOĞALGAZ VAR” Muhabir, Erdoğan’a Bu kadar tehlikeli iş yapıp da böyle bir kazaya hazırlıklı olmayan bir işletme nasıl olup da faaliyetlerine devam edebildi?

Burada sorumluluk kime ait? sorusunu yöneltti. Erdoğan da Bir gazeteci olarak zannediyorum dünyada kömür madenlerinin nasıl çalıştığını yakından takip etmiyorsunuz. Bu şundan kaynaklanıyor olabilir, Katar’da pek kömür madeni yok doğalgaz var. şeklinde karşılık vererek muhabiri fırçaladı.”

Başbakan Erdoğan’ın Soma ile İlgili konuşması izle

Bu habere de bakabilirisiniz

Trabzonspor-Çaykur Rizespor Notları

  TEK DEĞİŞİKLİK TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ersun Yanal, Çaykur Rizespor maçında Spor Toto Süper Lig’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.