Bodrum Masalı Dizisi Yakında Başlıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve çok taze bir yapım olan Bodrum Masalı dizisi çok yakında sezonun başlaması ile birlikte izleyenleri ile bulaşacak. Dizi ile ilgili fragmanlarda kanalda ve internet sitelerinde yayınlanmaya da başladı. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise birçok ünlü isimi bir arada görmek de mümkün oluyor. Ünlü oyuncuların hayranlarının da diziye kitleneceğini düşünecek olduğumuzda da dizinin ilk bölümünün başarılı olması ile birlikte oldukça büyük bir reyting yakalayacağını düşünüyoruz.

Bodrum Masalı Ne Zaman Başlayacak?

Bodrum Masalı isimli dizi yayın hayatına 18 Ağustos 2016 akşamı başlayacak ve sonrasında da belirtilen periyotlar ile birlikte izleyenleri ile buluşacak. Dizi yapımcıları ve oyuncularına göre dizi oldukça heyecanlı bir senaryoya sahip olacak ve bu heyecan uzun bölümlerce hiç bitmeyecek şekilde ayarlanacak.

Bodrum Masalı Konusu Nedir, Bizleri neler bekliyor?

Büyük otellere sahip olan Evren Ergüven, çok varlıklı ve çok hırslı birisidir. Bu hırsına karşılık olarak hataları sonucunda bir takım başarısızlıklar yaşamış ve risk taşıyan yatırımlar yapmıştır. Bir gecede tüm servetini batırma ihtimali ile karşı karşıya gelecek olan Ergüven, yaptığı hareketleri ne kadar desteklese de varlığını kaybeder. Bu iflas ile birlikte ailesi ve çocukları da oldukça etkilenir.

Ailenin elinde sadece küçük bir otel kalmıştır ve bu otelde Bodrum’da bulunmaktadır. Aile lüks yaşamını geride bırakacak ve Bodrum’da sıradan bir hayata başlayacaklardır. Olaylar ve dizi de tam olarak burada başlar ve dizi heyecanlı bir şekilde devam edecektir. Bodrum insanları, esnafları, yerlisi yabancısı, fakiri zengini ile diziye yansıtılacak ve dizide herkes kendisini görecektir.

BODRUM MASALI FRAGMANI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.