Bodrum Masalı Oyuncuları Kimdir, Tüm Oyuncular Bu Listede!

Çok yakında başlayacak ve ekranlarda kendisini gösterecek olan dizi Bodrum Masalı, bünyesinde birçok ünlü oyuncuya ve dansçıya yer veriyor. Oyuncu kadrosunda yeni isimler olmasına rağmen, senelerdir oyunculuk yapan ve ekranlarda bulunan kişilerde bulunuyor. Bu yazımızda sizlere oyuncu kadrosu hakkında bilgi verecek ve oyuncular hakkında kısa bilgileri de sunacağız.

Hilmi Cem İntepe (Kelebek)

Survivor ile ün kazanan ve 1992 Muğla doğumlu olan oyuncu 18 yaşına kadar Bodrum’da hayatını sürdürmüştür. Dans etmeyi de oldukça çok seven oyuncu herhangi bir eğitim almadan büyük bir ilerleme de kaydetmiştir. Hilmi Cem, Survivor’da şampiyon olduktan sonra ülkemizde büyük kesimlerce tanındı ve oyunculuğa da başlamış oldu.

 

Dilan Çiçek Deniz (Su)

1995 doğumlu olan ve aslen Sivaslı olan oyuncu Ege Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve mezun olmuştur. Çok küçük yaşlardayken modellik yapmaya başlayan oyuncu bir takım yarışamadan da derece kazanarak ayrılmıştır. Daha önce bir takım dizilerde de deneyimi bulunmaktadır.

Şevval Sam (Yıldız)

1973 doğumlu olan Sam, ülkemizde oldukça tanınmakta olan Leman Sam’ın kızıdır. 1993 ve 1999 yılları arasında Metin Tekin ile evlilik yaşamış ve sonrasında ise evliliğini çeşitli nedenlerden dolayı bitirmiştir. Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde alan Sam, birçok dizide başrol ve yan rol görevlerinde bulunmuştur.

Timuçin Esen (Faryalı)

1973 tarihinde dünyaya gelen Timuçin Esen’in bir kız çocuğu bulunmaktadır. Eğitim hayatını Hacettepe üniversitesinde geçirmiş olan Esen, yeteneklerini birçok dizide konuşturmuştur.

Murat Aygen (Evren)

1971 senesinde Diyarbakır’da doğmuş olan Murat Aygen, Mimar Sinan Üniversitesi’nde eğitimini almıştır. Birkaç dizi ve filmde de rol alan Aygen, en iyi performansını Medcezir dizisinde göstermiştir.

Alperen Duymaz (Ateş)
1992 senesinde İstanbul’da doğmuş olan genç oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde eğitimini almıştır. Ardından da Ankara Devlet Konservatuarından mezun olan Alperen Duymaz, en son Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol almıştır.
Toprak Sağlam (Gözde)
1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimini almış ve tiyatro bölümü mezunudur. Birçok dizide rol aldıktan sonra Bodrum Masalı dizisi kadrosuna da girmiştir.
Serhan Onat (Uzay)
1994 senesinde İstanbul’da doğmuş olan oyuncu Muhteşem Yüzyıl ve Şehzade Murat gibi dizilerde oynamış ve yeteneğini konuşturmuştur.
Bora Cengiz (Cenk)
1990 senesinde İstanbul’da doğmuş olan yetenekli oyuncu birçok dizide oynamıştır. Bu dizilerden bazıları ise Kavak Yelleri, Bizim Okul, Sana Bir Sır Vereceğim, Yedi Güzel Adam ve Çilek Kokusu gibi dizilerde rol almıştır.
Kaan Çakır (Cahit)
1977 senesinde dünyaya gelen ünlü oyuncu Altın Portakal gibi birçok platformda ödüle sahiptir. İstanbul Devlet Konservatuarından mezun olmuş ve bu eğitimi sayesinde yeteneğini de geliştirmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.