Bu Basit Yöntemi Deneyin Ve Ayağınızdaki Sinirsel Ağrıya Veda Edeceksiniz

0
301

İnsan vücudundaki en uzun sinir siyatik sinirdir , ancak çoğu insan bunu hiç duymamıştır. Bu sinir sırtın alt kısmından başlar, kalçalar arasından geçer, bacaklardan aşağı iner ve ayaklarda biter. Bir kişinin siyatik siniri tahriş olduğunda veya iltahaplandığında, ağrı, uyuşma ve sırt bölgesinden bacaklara kadar uzanan karıncalanma hissi başlar. Doktorlar genellikle siyatik ağrıyı gidermek için reçeteler yazarlar ve genellikle yardımcı olurlar – ancak herkes için bu ilaçlar uygun olmayabiliyor. Akut ağrı yaşıyorsanız tabii ki bir doktora danışmalısınız. Ancak acınız daha tolere edilebilir bir acıysa, denemek isteyebileceğiniz bir grup alternatif yöntemi Drsağlık olarak sizler için bulduk. Siyatik ağrı yoğunluğu kişiye göre değişir, ancak birçok insan için dayanılmaz ve yaşamlarında büyük sorunlar yaratmaktadır. Yürüyüş ya da oturmak kadar kolay fiiller neredeyse imkansız hale gelir ve siyatik acısı çeken bir kişinin normal bir hayat yaşaması zorlaşır. Ve tıbbın yardımcı olabileceği gibi, doğal ilaçlar ve egzersizler de yardımcı olabilir. Siyatik ağrısı çekiyorsanız, yatmadan önce bu yöntemi deneyin.

Bunun İçin neye ihtiyacımız var _? İşte Malzemeler…
^^ Sıcak ama yine de tolere edilebilecek ve sizi yakmayacak 10 litre su
^^ 1 litre elma sirkesi
^^ 1/2 su bardağı tuz
Peki ya nasıl Uygulanır?
** Bir leğeni sıcak su, sirke ve tuz ile doldurun.
** Tuz çözünene kadar karıştırın.
** Su soğumaya başlayana kadar ayaklarınızı ıslatın.
** Ayağınızı leğenden kaldırın, dikkatli bir şekilde kurutun ve yattıktan sonra, uyurken ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlayın.
** Uyandığınızda çıplak ayakla yürümekten kaçının. Bunun yerine, çorap ve terlik giyin. İlk seferden sonra çok fark edemeyebilirsiniz, ancak her gece prosedürü tekrar ederseniz, yakında büyük bir fark göreceksiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.