Bu Tarz Benim Gizem Kimdir

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Show Tv ekranlarının beğenilerek izlenen yarışma programından biri olan Bu Tarz Benim, yep yeni yarışmacıları ve elemeler hızla devam ediyor. Güzelliği ve sempatik duruşu ile bir çok kişinin fenomen isimlerinden biri olan Gizem, Bu Tarz Benim yarışma programına iddialı başlayan isimlerden biri olmuştu.

Bu Tarz Benim Gizem Kimdir
Doğum Tarihi : 12 Eylül 1989
Doğum Yeri : Aydin Nazilli
Yaşadıpı Yer : Kuşadasi
Eğitimi : .Mugla Universitesi Beden Egitimi Spor Yuksek Okulu

Güzel yarışmacı henüz 11 yaşında iken atletizmle spora basladı ve özel hayatında bir çok spor dalı yer alan yarışmacımız; basketbol,yüzme,tenis,windsurf,latin danslari,pilatesle ile spora devam ediyor. Gizem Güler 2 sene pilates eğitmenligi yaptı.

Gizem-Guler-Kimdir

2009 yılında Argantin de wipe out yarışmasına katılan güzel yarışmacı bu yarışmada beklendiği sıralamayı almıştır. Gizem Güler hobi olarak modelliğe başlamış ve ara ara oyunculuk yapıyor.İstanbul ile İzmir’e sürekli gidip gelen güzel model işinden dolayı iki şehir arası gidip geliyor..Modellik alanında ilerleyebilmek için dil eğitimi alıyor.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.