Diriliş Ertuğrul 77.bölümünde neler olacak işte fragman

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarırken yeni bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu. TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde şoke eden sahneler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın nikah günü Çavdar obasına gelerek Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istedi. Aliyar bu teklifi kabul ederek herkes tarafından istenmeyen, hain biri durumuna geldi. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 77.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 77.bölümü 15 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

Diriliş Ertuğrul 77.bölümünde neler olacak? Tahminler

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural’ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural’ın idamına karar vermiştir. Fakat Candar’ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius’a yeni hamle yapma imkanı vermiştir. Vasilius Ural’ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştır. Fakat Ural sadece, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giymiştir.

Şimdi sıra Emir Saadettin’e gelmiştir. Peki Emir Saadettin Ural’ın alpları öldürtmek suçundan aklanmasını sağlayabilecek midir?

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.