Diriliş Ertuğrul Dizisi Elenora Kimdir ?

Yeni sezonun başlaması ile bir çok Televizyon kanalı kendi bünyesinde yep yeni dizilere yer verirken ekranların en çok izlenen kanallarından biri olan TRT 1, Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekranlar karşısına çıktı. Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş yıllarının anlatığı Diriliş Ertuğrul adlı dizinin beğenilen karakteri Elenora kimdir ? Ziyaretcilerimizin merak ettiği bu isim hakkında kısa bir araştırma yaparak bu makalemizde tüm ayrıntılara yer vermiş bulunmaktayız.

elenor
Diriliş Ertuğrul Dizisi Elenora Kimdir ?
Trt 1 Ekranlarının yeni yayın hayatına başlayan Diriliş Ertuğrul adlı dizisinin Elonora karakterini canlandıran güzel oyuncumuzun asıl adı, Özlem Aydın’dır. 1988 Yılında İstanbulda dünyaya gelen güzel oyuncumuz, Lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümünü 2005 yılında tamamlamıştır. Daha sonasında ise 2010 yıllarıda oyunculuk eğitimini alaın güzel oyuncumuz,

Özlem Aydın 1988 Yılında İstanbulda doğdu. Lise eğitimini İstanbul Gürsoy Kolejinde aldı. Lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümünü 2005 yılında tamamladı. 2014 yılında ankaranın dikmenin dizisi ile ünlü oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.