Diriliş Ertuğrul

Bugün Diriliş Ertuğrul var mı? (Yeni bölüm ne zaman)

Bugün Diriliş Ertuğrul var mı? (Yeni bölüm ne zaman)

TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bugün yayınlanacak mı? Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ile ne zaman ekranlara gelecek? İlgiyle takip edilen dizinin yeni bölümler Ekim ayında başlayacağı duyurulmuştu. İşte Diriliş Ertuğrul ile ilgili merak edilenler…

TRT ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul bugün var mı? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman? Diriliş Ertuğrul yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Ekim ayında başlayacağı duyurulan dizinin tam tarihi bell ioldu mu? İşte detaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan’ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek’in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan’ı öldürmediği gibi, Turgut’un öldürmesine de izin vermedi.

Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul’un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan’ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek’le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.
Diğer yandan Noyan ve Boğaç’ın Ertuğrul’un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç’ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak.

Obada ise Tuğtekin ve Gökçe’nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey’in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey’in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti.

Akça Bey Saadetin Köpek’in yardımlarıyla da Dodurgalılar’ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan’a gitmeden önce Halime’yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu’nun yardımıyla Yiğit’in peşine düştü.

Yiğit’in yerini bulan Sungur Tekin’le, alplar arasında arbede yaşandı. Ertuğrul, Sungur Tekin’in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girdi ve yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara aldı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BU HAFTA YOK

Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Yeni sezon ilk bölümünün haftaya ekranlarda olması bekleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON YENİ İSİMLER

– Batuhan Karakaya
– Çağdaş Onur Öztürk
– Cenk Kangöz
– Erden Alkan
– Elif Sümbül Sert
– Fırat Topkorur
– Gülçin Santırcıoğlu
– Kürşat Alnıaçık
– Osman Albayrak
– Özlem Akınözü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.