En İyi Android Uygulamaları

Ünlü fotoğrafçıların stillerini kullanarak fotoğrafları resimlere dönüştüren Prisma, yılın en iyi uygulaması oldu. Dünyaca ünlü daha pek çok süsleme ve desenleri fotoğraflarınıza taşımak için tek yapmanız gereken bir filtre seçmek.

Yılın en iyi ikinci uygulaması seçilen MSQRD ile gerçekçi, yüzünüze tam oturan birbirinden komik filtrelerle yüzünüzü şekilden şekile sokarak çektiğiniz resim ve videoları telefonunuza kaydedebilir, daha sonra Facebook’ta arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Penguen çizer ve yazarları tarafından özel olarak tasarlanan uygulama, her an karikatür okumak isteyenler için birebir. Mizah yazıları, karikatür ve çizgi romanların yer aldığı uygulamayı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

Ülkemizdeki milli park, tabiat parkı gibi sahaları ziyaret etmek isteyen kişilere kılavuzluk amacıyla tasarlanan uygulama yılın en iyileri arasına girdi.

Geçtiğimiz senenin en iyi uygulamalarından seçilen Hyper, bu yıl da listede yer almayı başardı. En trend komedilerden, nefes kesici minik belgesellere kadar Hyper, aynı zamanda National Geographic, The New Yorker, Vogue gibi markalardan gelen videoları da yayınlıyor.

Kişiye özel oluşturulan beslenme planı, su takibi, adım sayar, aktivite takibi gibi kolay özellikleriyle öne çıkmayı başaran Fit365 formunu korumak isteyenler tarafından çok sevilmiş olacak ki yılın en iyi 10 uygulaması arasına girmeyi başardı.

Folioscope, hızlı bir şekilde animasyon çizebileceğiniz ve bunları paylaşabileceğiniz bir uygulama. Uygulamada kendini geliştirmek ve usta olmak isteyenlere özel temalı yarışmalar var.

Katmanlı PSD dosyaları olarak Adobe Photoshop CC veya Adobe Illustrator CC’ye gönderilebilecek grafikler oluşturmak için çeşitli araçlarla çizim yapılabilen Sketch uygulaması listenin sekizinci sırasında…

Nabız uygulaması 600’ün üzerinde Türkçe haber kaynağı arasından seçim yapmanızı ve kendi haber akışınızı kişiselleştirip en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan bir uygulama. Sağlık, otomotiv, magazin, yemek ve tatil gibi pek çok konuda favori haber kaynaklarınızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Listenin onuncu sırasında oldukça farklı bir uygulama vardır. Alman Usulü, grupça yaptığınız harcamaları takip etmenizi ve yapılması gereken ödemeleri gurubunuzdakilerle paylaşmanızı sağlıyor.