En İyi Android Uygulamaları

Ünlü fotoğrafçıların stillerini kullanarak fotoğrafları resimlere dönüştüren Prisma, yılın en iyi uygulaması oldu. Dünyaca ünlü daha pek çok süsleme ve desenleri fotoğraflarınıza taşımak için tek yapmanız gereken bir filtre seçmek.

Yılın en iyi ikinci uygulaması seçilen MSQRD ile gerçekçi, yüzünüze tam oturan birbirinden komik filtrelerle yüzünüzü şekilden şekile sokarak çektiğiniz resim ve videoları telefonunuza kaydedebilir, daha sonra Facebook’ta arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Penguen çizer ve yazarları tarafından özel olarak tasarlanan uygulama, her an karikatür okumak isteyenler için birebir. Mizah yazıları, karikatür ve çizgi romanların yer aldığı uygulamayı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

Ülkemizdeki milli park, tabiat parkı gibi sahaları ziyaret etmek isteyen kişilere kılavuzluk amacıyla tasarlanan uygulama yılın en iyileri arasına girdi.

Geçtiğimiz senenin en iyi uygulamalarından seçilen Hyper, bu yıl da listede yer almayı başardı. En trend komedilerden, nefes kesici minik belgesellere kadar Hyper, aynı zamanda National Geographic, The New Yorker, Vogue gibi markalardan gelen videoları da yayınlıyor.

Kişiye özel oluşturulan beslenme planı, su takibi, adım sayar, aktivite takibi gibi kolay özellikleriyle öne çıkmayı başaran Fit365 formunu korumak isteyenler tarafından çok sevilmiş olacak ki yılın en iyi 10 uygulaması arasına girmeyi başardı.

Folioscope, hızlı bir şekilde animasyon çizebileceğiniz ve bunları paylaşabileceğiniz bir uygulama. Uygulamada kendini geliştirmek ve usta olmak isteyenlere özel temalı yarışmalar var.

Katmanlı PSD dosyaları olarak Adobe Photoshop CC veya Adobe Illustrator CC’ye gönderilebilecek grafikler oluşturmak için çeşitli araçlarla çizim yapılabilen Sketch uygulaması listenin sekizinci sırasında…

Nabız uygulaması 600’ün üzerinde Türkçe haber kaynağı arasından seçim yapmanızı ve kendi haber akışınızı kişiselleştirip en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan bir uygulama. Sağlık, otomotiv, magazin, yemek ve tatil gibi pek çok konuda favori haber kaynaklarınızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Listenin onuncu sırasında oldukça farklı bir uygulama vardır. Alman Usulü, grupça yaptığınız harcamaları takip etmenizi ve yapılması gereken ödemeleri gurubunuzdakilerle paylaşmanızı sağlıyor.

2016 Yılının En İyi Oyunları

Iste dunyada en cok tercih edilen ve sürekli oynalınan en iyi oyunlar ;

1

bbwfb9bzpusrpbgo2zzevw

2

924v7-ejbeoyj6umynglma

 

15- The Banner Saga 2

3

avwbybygae2dlchj-buhq

 

14- The Legend Of Zelda: Twilight Princess HD

4

qqhmboavqemsdtba3crz2a

 

13- Day Of The Tentacle Remastered

5

tgioqzitj0m-wlh8eboama

 

12- Total War: Warhammer

6

wwcbr7sbjec89mesermeaq

11- Fire Emblem Fates

7

8jupgm455ekz5ii9xrpfqq

10- The Witness

8

eqzfu-8w0kgpmdnljgn2a

9- Oxenfree

9

wr0bgwhf6kgbn2rs4_cn7q

8- Doom

10

ywvdficutk2xifgtvkkufq

7- Firewatch

11

pusqeejsdeex8fxm908ydg

6- The Witcher III: Blood & Wine

12

1awzh6tgauogkx1-pyvf5a

5- Inside

13zt26yr2wgkqwdlqlz7yaua

4- X-Com 2

14

g1jnz9jkvuyyzj6dn3gl3q

3- Dark Souls 3

15

klsg6xnn-0odbts619ne7g

2- Overwatch

16

01hjuqz2gewg0gwo4pj7qa

1- Uncharted 4: A Thief’s End