Güneşin Kızları Dizisi Savaş Kimdir

Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan Güneşin Kızları, 2015 Yaz sezonunun en iddialı dizilerinden biri olacağını düşünüyorum. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile izleyicileri ile buluşan dizi, şimdiden bir çok izleyici tarafından büyük bir beğeni toplamıştır. Dizinin özellikle gençlik dizisi olması yaz sezonunda gençlerin büyük bir ilgi görmesini sağlamıtır.

gunesin-kizlari

Bu makalemizde dizinin yakışıklı oyuncusu olan Savaş hakkında bilgileri buradan sizlerle paylaşacağız. 1991 Yılı İzmir doğumlu olan Savaş karakterini canlandıran Berk Atan 1.89 boyunda 83 Kg’dır. 2012 Yılında katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan yakışıklı oyuncu, Hayatını modellik yaparak sürdürmektedir. Dizide ise Savaş ve Nazlı arasında yaşanacakları merak eden izleyiciler bu karakterleri sosyal medyadan sık sık takip etmektedirler.

Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları Konusu

2015 Yılının ilk çeyreğinde yep yeni dizileri ile reyting sıralamasında yerini koruyan ve bir çok dizisi ile izleyicilerini ekranlar karşısında kilitleyen KANAL D, Güneşin Kızları adlı dizinin çekimlerine son hızıyla devam ediyor. Başrollerinde usta oyuncu Emre Kınay’ın yer aldığı bu yep yeni dizi bakalım hayranları tarafından nasıl karşılanacak.

Güneşin Kızları Adlı KANAL D Ekranlarında Yayınlanacak Olan Dizinin Konusu:
35 yaşında edebiyat öğretmeni olan ve 3 kızı olan Güneş’in ve kızlarının hayat ile savaşlarının anlatılacağı bir dizi olacak.

gunesin-kizlari