FreeGate Pro Yasaklı Sitelere Giriş Programı – Kurulumu ve Kullanımı

Son zamanlar da yaşanan Twitter ve Youtube kapanmaları yüzünden genel olarak gündemimiz bunun üzerine oluyor.

Yasaklanmış sitelere nasıl girilir ? ,Yasaklı siteler için en iyi program hangileridir ? , Youtube ve Twitter’a tekrar en iyi girişler nasıl sağlanır ?

Freegate-proxy-status

İşte bu sorularınızın cevaplarına karşılık olarak verilebilecek en iyi program olarak FreeGate’i sizlere sunuyorum basit bir kullanımı olan FreeGate Professional normal siz farkında bile olmadan çalışan sessiz sakin bir proxy programıdır.

Bugün itibariyle kullanmaya başladığım bu program dns kapatmalarından sonra denediğim ilk proxy programıdır ve bir o kadar da memnun kaldım siz internet kullanıcılarına tavsiye edebileceğim bir programdır.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Programımızı tamindir sayesinde indirdikten sonra standart bildiğiniz işlem olan next next olarak devam edin extra bi işlem yapmadan programı açabilirsiniz ve program açıldıktan sonra reklamsız proxy programı olarak hiç bir rahatsızlık vermeden rahat bir şekilde istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabilirsiniz.

Turn OFF olarak kaldığı sürece proxyimiz aktif haldedir çarpıya tıklayıp kapattığınızda kutucuğu işaretleyip minimize’yi tıkladığınızda program sağ alt köşede yerini alacaktır.

İyi günler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.