Ana Sayfa » Tanıtım » Gaziantep Türkkep – Kep ve E-İmza Başvurusu ve Kampanyaları

Gaziantep Türkkep – Kep ve E-İmza Başvurusu ve Kampanyaları

kep-e-fatura-e-defter-e-imza

Dünya üzerinde her gün gelişen teknoloji sayesinde artık bir çok şey daha güvenilir ve hızlı hale geldi. Kep ve E-imza da bunlardan sadece bir kaçı internet yazışma ortamlarında ve resmi işlemlerde güven sağlamak elbette ki çok zor bu nedenle sanal üzerinden gerçekleştirdiğiniz yazışmalar farklı bahanelerle alıcı ve satıcı için sıkıntılar yaratabiliyor bunun için sizlere Kep ve E-imza hakkında bilgi vermek istiyorum.  Kep Nedir ? ve E-imza Nedir ? ne işe yararlar kısa ve öz bir şekilde aşağıda anlatımları sahip.

Gaziantep’te Türkkep  KEP ve E-iMZA Başvuru Merkezi olan Atak Bilgisayar ile çok kısa sürede basit işlemlerle KEP veya E-İmza almanız mümkün Kep ve E-İmza hakkında ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kep adresi ve e-imza Gaziantep’te satın almak çok kolay nasıl satın alabilirsiniz. Gaziantep’te e-imza ve kep adresi satan yerler neresi ?. Tüm bu soruların cevabını bu konumuzda bulucaksınız.

Gaziantep’te E-imza Nereden Alınır ? Kep Başvuruları nereye yapılır ?

Gaziantep ilinde Türkkep firmasıyla çözüm ortağı olan Atak Bilgisayar ile kısa sürede kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kep ya da E-İmza başvurularını Atak Bilgisayar’dan yapıp konu ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.


 

Atak Bilgisayar İletişim Bilgileri

Atak Bilgisayar

Kep_Nedir
KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) Nedir ?

Bir çok ticari hukuki yazışmalarınızı ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğini şekilde aslını kaybetmeden koruyan alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden ve en önemlisi kesinlikle üzerinde oynama yapılmamasına ve senet hükmünde yasal geçerli kesin delil haline getiren bir elektronik postadır.

E_Imza_Nedir

E-İmza (Elektronik İmza) Nedir ?

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda yer alan şekliyle elektronik imza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi tanımlar.

Elektronik imza bir bilginin üçüncü tarafların erişimine kapalı bir ortamda, bütünlüğü bozulmadan veya değiştirilmeden orjinal haliyle tarafların kimlikleri doğrulanarak iletildiğini ve elektronik ve benzeri araçlarla garanti eden harf karakter veya sembollerden oluşur.

E-İmza, el ile atılan imzayla aynı hukuki geçerliliğe sahiptir,

E-İmza, elektronik işlemlerde gönderilen bilginin yolda değişmediğini gönderen kişiye ait olduğunu ve inkar edilemeyeceğini garantiler,

E-İmza elektronik ortamda gerçekleşen işlemlerde kişilerin kimlik bilgilerinin doğruluğunu garantiler.

E-İmza ancak gerçek kişiler adına oluşturulur. Kurum adına e-imza oluşturulması mümkün değildir.

TÜRKKEP, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca Nitelikli Elektronik Sertifika üretmeye yetkili E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş’nin Çözüm Ortağıdır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Hotmail, Gmail ve Yahoo Mail Kayıt Ol Hakkında

Hotmail, Gmail ve Yahoo Mail Kayıt Ol Hakkında Tarihin karanlık çağlarından beri insanlar arasında çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.