Güneşin Kızları Nazlı – Burcu Özberk Kimdir?

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan Güneşin Kızları, yaz sezonunun en iddialı dizileri arasında yer almaktadır. Ekranlarda bir çok dizi sezon finali yaparken yaz dizisi olarak ekranlar karşısına çıkan yeni diziler arasında Güneşin Kızları geçtiğimiz hafta ilk bölümünde iyi bir izleyici kitlesi yakalamış durumda.

burcu-ozturkk

Güneşin Kızları dizinin en dükkat çeken oyuncularından biri olan dizide Nazlı karakterini canlandıran Burcu Özberk, 1990 Yılında İstanbulda dünyay gelmiştir. Güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Eğitimine devam ettiği sırada Muhteşem Yüzyıl dizisinden teklif gelmiştir ve rol almaya başlamıştır. Canlandırdığı Huricihan Sultan karakteri ile büyük beğeni topladıktan sonra. Bir çok tiyatro oyununda da rol alan Burcu Özberk, Güneşin Kızları dizisi ile yeniden izleyici karşısına geçmiştir.


Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.