Hanım Köylü Dizisinden gelen üzücü haber..

Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Kerim Yağcı, Murat Makar ve Ayten Uncupğlu gibi oyuncuların yer aldığı oldukça büyük bir kadroya sahip Hanım Köylü dizisi ne yazık ki geçtiğimiz günlerde ekranlara ve sevenlerine veda etti ve final yaptı.

Dizinin sevenleri ile tekrar buluşması ise tamamen dizinin yönetmenine ve senaristine bağlı olan bir durum. İzleyicilerinden yoğun istek gelirse, inanıyoruz ki oldukça güzel bölümler tekrar bizimle olacak. Dizi ile ilgili kampanyaları arama motorlarına “kampanya siteleri” yazarak bulabilirsiniz. Eğer paylaşmış olduğunuz kampanyalar birçok kişiye ulaşır ve gerektiği kadar imzaya ulaşırsa bu kampanyayı da hem kanal yönetimine hem de dizi yapımcılarına ulaştırabilirsiniz. Nereden bilebilirsiniz ki belki de dizinin devam etmesi tamamen size bağlıdır.

Dizinin bitmesinin büyük bir nedeni reyting olduğunu az çok tahmin ediyoruzdur. Reyting alamayan diziler kanalların da baskısıyla kısa sürede yayından kaldırılır ve yayın hayatlarına son verirler. Bu tür sorunlar geçmişte birçok dizinin başına gelmiş ancak biten ve sonradan başlayıp da büyük izleyici kitlesine ulaşan diziler de bulunmuştur. Bu nedenle yapımcı ve yönetmenlere düşen halkın istediği, izleyicinin sevdiği tarzda yorumlamalar yapmak ve bu yorumlamaları oyuncuya yakıştırmak.

COkJ7mmWgAAU9-b

Dizinin baş rolü Yusuf Çim Kimdir?

Kariyerinde Oyunculuk, Sunuculuk, Modellik, Fotomodellik ve Müzik alanında çalışmalar gösteren Yusuf Çim 1991 senesinin 26 Eylül’ünde gözlerini İstanbul Fatih’te açtı. Kardeşleri arasında en küçük olan Çim, 2 kardeşe sahiptir.

Beyoğlu Anadolu Teknik ve E.M.L Bilgisayar Teknolojisi mezunu olan Yusuf Çim, kariyerini İstanbul Arel Üniversitesi’nde devam ettirmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.