Hayaletli Ev Fragmanı ve Film Yorumları 2014

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

hayaletli-ev-1397198468
“Haunter” yani Hayaletli Ev güzel bir korku filmi olduğu sürükleyici olarak izleyiciyi sıkmadan güzel bir gerilim izleyebileceğinizi söylüyor film hakkında ki yorumları aşağı kısımda inceleyebilirsiniz. Hayaletli ev filmini full izle, Hayaletli ev konusu nedir, Korku filmleri, Hayaletli ev güzel mi ?, Hayaletli ev online izle.

FİLMİN KONUSU

Lisa 16. yaş gününe 1 gün kalan geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybeder, ancak artık bir ölümsüz olmuştur. Lisa ailesiyle birlikte hayatını kaybetmiştir ancak lisa o günü hergün defalarca tekrar tekrar yaşamaktadır. İlerleyen günlerde Lisa bir varlık tarafından izlenildiğini hissetmeye başlar. Lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçırıp kalıntılarını gizli bir kalorifer dairesine saklayan seri katile ait olduğunu öğrenir. Bu katil ölünce, “Haunter” olmuştur; yani yaşayanları ele geçirme yeteneğine sahip güçlü ve kötü bir ruh.

HAYALETLİ EV FİLM FRAGMANI (TÜRKÇE)

 

HAYALETLİ EV 2014 FİLM YORUMLARI

ceydaadali
Bu filmi izleyeli aylar oldu yaa sinemaya yeni geliyor :) fena film degil ama gideri var

kusursuz
Oldukça klişe bir filmdi. İzlerken sıkıldığımı rahatça söyleyebilirim, kullanılan müzikler bile oldukça basit kaçmış, efektleri saymıyorum bile. Konunun ilgi çekiciliği vardı başlarda ama ilerledikçe güzelleşeceği yere film aksine hareket etmeye başladı ve klişeleşti. Olayları takip etmek, bir sonra ki adımı bilmek zor değil. Gerilim için fazla kasıntı sahneleri var ve aynı olaylarına tekrarlanması akıcı hale getirilebilir ama bunda da başarılı olunamayıp daha da sıkıcı hale getirilmiş. Artık farklı senaryoya sahip korku-gerilim filmine hasret kaldık, bu film de sınıfta kaldı. Oyuncular başarılıydı özellikle Abigail Breslin başrol almış ve altından başarılı bir şekilde kalkmış, başarılı bir oyuncu büyüyor ve oyunculuğunu geliştirerek devam ediyor. Filme gelince, sinemada izlenmeye değmeyeceğini düşünüyorum, çok izlemek istiyorsanız evde izlemenizi tavsiye ederim. Beklentilerinizi düşüp tutup izlerseniz belki biraz daha az sıkılırsınız, iyi seyirler.

moonheartt
Adam filmin konusunu yazmış en popüler yorum olmuş herkes oy vermiş.Bende oyuncu kadrosunu yazsam mı acaba? Merak ediyorum kaç oy alacağım.insanlar film yorumu deyince ne anlıyorlar çözebilmiş değilim.

Serap730
Dün akşam izledim filmi,.Gerçekten farklı bir yapım…Konusu çok ilgi çekici bana göre..Merakla izliyorsunuz..Gerilim-Gizem türünü mükemmel yansıtmış,AKICILIK yerinde sıkılmazsınız kesinlikle,orjinal izlemenizi tavsiye ederim daha çok hoşunuza gidecektir..İzlenmeli 10/9

hypknows
Ruhani film kategorisinde değerlendirildiğinde başarılı bir film…Gizemli ve sürükleyici,sıkmadan izletmeyi başarıyor…

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.