Hayat Sevince Güzel Dizisi-Savaş Göçer (Ekin Mert Daymaz) Kimdir?

Hayat Sevince Güzel Dizisi-Savaş Göçer (Ekin Mert Daymaz) Kimdir?

 Hakkında bilgi

Hayat Sevince Güzel dizisinde Savaş Göçer karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz, 25 yaşındadır ve 2 Aralık 1990 doğumludur. Doğumu Hollanda’da gerçekleşmiştir fakat bunun yanı sıra Türk’tür. Best Model of World yarışmasında ilk üçte yer alan Ekin, Haliç Üniversitesinde halen daha fitness antrenörlüğü okumaya devam etmektedir.

 

 Oynadığı diziler ve asıl çıkış yapmış olduğu dizideki rolü nedir?

Best Model of World Yarışması sonrası oyunculuğa ilk adım attığı dizi Not Defteri’ndeki genç liseli öğrenci Egemen karakterini canlandırmıştır. Sırası ile oynadığı diziler Not Defteri, Çilek Kokusu Ve Hayat Sevince Güzel dizileridir. Bilindiği üzere yayınlandığı dönemde çok konuşulan Çilek Kokusu dizisinde Ekin’in canlandırdığı Volkan karakteri, Ekin’in oyunculuk hayatında adının daha çok duyulmasını sağladı.

Hayat-Sevince-Güzel-dizisi-Savaş-Kimdir-Ekin-Mert-Daymaz-

Dizideki Volkan Karakteri, Yusuf Çim’in Burak Mahzaroğlu karakterinde hayat bulduğu kuzeni yani amcası Sinan’ın oğludur. Mahzaroğlu ailesinin çalışkan, beyefendi ve sevilen çocuğudur. Dizide Demet Özdemir’in canlandırdığı Aslı karakteri Volkan’a âşıktır. Volkan ilk başlarda Aslı karakterine karşı bir şey hissetmese de sonradan ona doğru bir çekim olacaktır içinde. Burak da Aslı da birbirlerine yavaş yavaş âşık olurlarken Volkan git gide Aslı’ya derin duygular besler. Maalesef ki hisleri karşılıksız kalmıştır ve dizi finalinde Burak ile Aslı evlenmiştir. Yakışıklı oyuncu, şuan günümüz dizisi olan Hayat Sevince Güzel dizisinde Savaş Göçer karakterini canlandırmaktadır.

 

Hayat Sevince Güzel

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.