instagram Neden Açılmıyor (Çözüm)

DOWNLOAD-Instagram-4_0-Android-video-640x358

Fotoğraf paylaşım uygulaması olan instagram ilk uygulama olarak piyasaya sürüldüğü zamanlarda sadece ios işletim sistemi kurulu olan ipad, iphone, ipod touch gibi cihazlarda çalışmaktaydı. Android işletim sistemleri akıllı telefonlarda da uygulama olarak piyasaya ücretsiz olarak sürüldüğünde ise kısa bir süre içerisinde yaygınlaşarak bir anda hayatımızın teknoloji kısmında yer edinmeye başladı.

instagram neden açılmıyor

Bugün itibariyle instagram’a erişim sağlanmıyor bunun nedeni ise instagramın veritabanı şişmesine ugradığı ve belirli bir süre geçici olarak servis dışı kaldığı duyuruldu. instagram kullanıcıları bu çökme nedeniyle sisteme giriş yapamamaktadır. 

instagram nasıl açılır ?

Sizin yapmanız gereken herhangi bir uygulama yok beklemekten başka, instagram ekibi bu konu için gerekli çalışmalarını yapıyor ve en kısa sürede tekrar kullanıcılarının hizmete devam edebileceklerini de kendi internet sitelerinden duyurmuş bulunmaktadırlar.

“instagram Neden Açılmıyor (Çözüm)” üzerine 5 yorum

  1. Bende başka telefonlarda girebiliyorum ama kendi telefonumdan girdiğimde hesabımın ismini şifresini yazıyorum giriş yap butonuna basıyorum ve “üzgünüz isteğinize ilgili bir sorun oluştu” diyor ve yok say butonu çıkıyor basıyorum ama bi türlü girmiyor bu arada telefonumun markası J2

  2. İnstagamima giriş yapıyorum girebiliyorum ama hemen çıkış yapıyor sizde bunun nedeni ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.