İsmail Küçükkaya ile çalar saat ne zaman başlayacak?

Fox Tv ekranlarında sabah saatlerinde çalar saat isimli haber, yaşam kategorisindeki programı sunan ve ülkemizde birçok kişi tarafından sevilmekte olan İsmail Küçükkaya yaz sezonunun gelmesi ile tatile ayrılmıştı. Her ne kadar tatile ayrılsa da aramızda sürekli bulunuyor ve gündem ile ilgili yorumları da bizlere aktarabiliyordu. Sosyal medya hesaplarını evlendikten 1 hafta sonra kadar kullanmaya tekrar başlayan Küçükkaya, şimdilerde 15 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak programı için çalışmaların içerisinde bulunuyor.

Programda kitap tanıtımı yapan, kitaplardan dizeler ve paragraf okuyan, tüm gazeteleri tarafsızca inceleyen, ülkenin dört bir yanındaki anneler ile röportajlar yapan, sadece stüdyoda değil halkın arasına çıkıp da haberleri sunmakta olan İsmail Küçükkaya tekrar en çok sevdiği yere televizyon ekranlarına gelecek. Böylece oldukça büyük bir tarafsız haber açığı da kapanmış olacak. Birçok kişi, Küçükkaya’ya antipatik olarak yaklaşsa da aslında durumun böyle olmadığı ve sadece kişilerin işini yaptığı gerçeği de unutulmaması gereken diğer detaylardan.

İsmail Küçükkaya’nın geçtiğimiz günlerde evlendiğini bilmeyen yoktur, bilmeyenler için ise önerimiz “İsmail Küçükkaya’nın eşi Eda Demirci Kimdir?” isimli makalemizi okuyarak eşine dair güncel bilgileri öğrenmek olacaktır. Eşi ile oldukça mutlu olduğunu görebildiğimiz İsmail Küçükkaya eşi ile evlenmesinin kısa bir süre sonrasında bir takım konserlerde kendisini gösteren ünlüler arasında. Dünyaca tanınmış olan Buika konserine de eşi ile birlikte katılan İsmail Küçükkaya, yalnızlıktan sıkılmış olmalı ki artık bir yuva kurup hayatını daha düzenli bir modda devam ettirmek için çalışmalar yaparak, yaz sezonunda yuvasını kurmuş. Yuvasını kurmasını başta öz annesi olmak üzere ülkemizde birçok anne de istemekteydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.