İsmail Küçükkaya’nın eşi Eda Demirci Kimdir ?

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Fox TV’de Çalar Saat programını sunmakta olan İsmail Küçükkaya ile 9 Temmuz 2016 tarihinde evlenen ve büyük ses getiren Eda Demirci hakkında pek fazla bilgi bulmak oldukça zor gözükse de birçok araştırma yaparak sitemizde bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık.Öncelikle arama motorlarında Eda Demirci hakkında araştırma yapmaya çalıştığınızda sizi pek doyurucu makalelerin olmayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Sitemizde ise bu bilgi yokluğu bir nebze de olsa giderilmeye çalışıldı ancak yeni bilgiler de geldikçe makalemiz güncellenerek sizlere sunulacaktır.

İsmail Küçükkaya’nın eşi Eda Demirci‘nin mesleği öğretmenlik. Samsun’da öğretmenlik yapan Eda Demirci’nin branşı ise Güzel Sanatlar bölümü. Küçükkaya ile evlendikten sonra hangi işi yapar ya da kendi işine devam eder mi, bunu bilemiyoruz ancak bu konu ile ilgili haberlere de sitemizin haberler kısmından ulaşabilirsiniz.

Çiftin evlendiği 09 Temmuz 2016 tarihinde ise gerek yurt dışından gerekse ülkemizin çeşitli noktalarından gelen birçok davetli bulunmaktaydı. İsmail Küçükkaya düğünde izin isteyerek gelen kişilere teşekkürlerini iletti.Düğün ve nikah aynı anda olmasına rağmen oldukça modern bir bölge seçimi yapan çift, klasik bir düğün formatını da beğenmiş olmalı. İnstagram, facebook ve twitter adreslerinden birçok fotoğraf paylaşan Küçükkaya mutluluklarını paylaşmış olduğu iletilere de aktardı. Eda Demirci ve İsmail Küçükkaya çiftinin en mutlu gününe şahitlik yapan kişiler arasında ise ülkemizin önde gelen tarihçilerinden İlber Ortaylı, eğitim alanında kariyer sahibi ve Bahçeşehir Okulları kurucusu Enver Yücel, Milli Direktör Fatih Terim, Fox Yönetim kurulu üyelerinden Engin Güner, Doğan Şentürk ve Göztepe Spor Başkanı Mehmet Sepil gibi isimler bulunuyordu.

Çift düğüne dans ederek ve teşekkür açıklaması yaparak son verdi.

 

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.