İstanbul’da Bir Kayıp Haberi Daha Kader Karatay Kayboldu

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

kayi_93248000053408465d348e
İstanbul’da bir çocuk daha kayboldu 14 yaşında olan Kader Karatay, Başakşehir İkitelli okuluna gidip okul dönüşü evine dönmeyen Kader Karatay’dan 30 saattir haber alınamıyor.

En son okulda görülen Kader Karatay Pamir’in acısından sonra ikinci bir vaka oldu.

İstanbul’dan bir kayıp haberi daha

Ailesinin uyuduğu vakit Sarıyer’deki evlerinden dışarıya çıkıp kaybolan 3,5 yaşındaki küçük Pamir komşularının evindeki havuzda cansız bedeni bulunmuştu. Pamir’in taze acısı üzerine bir kötü haber daha geldi İstanbul’dan bir kayıp haberi daha gelen 14 yaşındaki Kader Karatay İkitelli’deki evinden çıktıktan sonra yaklaşık olarak 30 saattir kendisinden haber alınamadı.
İstanbul’da bir çocuk daha kayboldu. 14 yaşındaki Kader Karatay, Başakşehir İkitelli’de okuldan çıktıktan sonra evine dönmedi. Ailesi, Kader’den 30 saattir haber alamıyor.

Kader Karatay’dan 30 Saattir Haber Yok

Ev çıkışı sonrasında 30 saattir haber alınamayan 14 yaşındaki Kader Karatay’ı polise başvurduklarını bildiren Atak, aramadıkları yer kalmadığnı her yeri incelediklerini söyledi.

Yeğeninin herhangi bir sağlık problemi olmadığını söyleyen Mehmet Beşir Atak, “Okul dönüşü yolunda eve gelirken bir kahvehane var.Oranın güvenlik kameralarını inceledik 15.06’da eve dönüş yolunda gözüküyor.Tek başına ama görüntülerin devamı yok dedi.”

Kader Karatay 8.Sınıfa gidiyordu.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.