Kaçak Gelinler Dizisine Yeni Oyuncu ( Duygu Sarışın )

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kaçak Gelinler, genç oyuncu kadrosu ile bir çok hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Genelde genç bir izleyici kitlesine sahip olan Kaçak Gelinler, oyuncu kadrosuna yeni birini ekleme kararı aldı. Peki ama bu şanslı oyuncu kim ?  Başrollerinde Selin Şekerci, Açelya Topaloğlu ve Deniz Baykal gibi bir kaç ünlü yer almaktadır. Bu ünlülerin arasına ise Duygu Sarışın adlı güzel oyuncu katıldı. Daha önce İnadına Yaşamak adlı yerli dizide rol alan Duygu Sarışın, tecrubeli oyunculuğunu bakalım bu dizide nasıl sergleyecek ve kendine hayran kitlesi oluşturacak.

kacak-gelinler-Duygu-Sarışın Duygu Sarışın Biyoğrafi
Star Tv ekranlarındaki Kaçak Gelinler, adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Duygu Sarışın hakkında kısa bilgi vermek istiyorum.

1987 yılında İzmirde dünyaya gelen Duygu, İlk okul, Orta okul ve lise gibi eğitimlerini izmirde tamamlamıştır. Daha sonra İzmir Ege üniversitesi Moda bölümünde hazırlık okumuş ve daha sonra Sahne Sanatları ve oyunculuk bölümden mezun olmuştur. 2011 yılında Star Tv ekranlarının Cennetin Sırları adlı dizide ilk rolünü almıştı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.