Kadının Aldatmasının Belirtileri Nelerdir?

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Kadının Aldatmasının Belirtileri Nelerdir?

Çiftler arasında yaşana ihanet sorunu gün geçtikte yaygınlaşmaktadır. Bireylerin karşı tarafa olan ilgilerinin azalması ve başka kişilere yönelmesi ile birlikte ilişkilerin bitmesi evliliklerin sonlanması oldukça fazladır. Genel olarak erkeklerin daha çok aldatıldığı bilinmektedir. Fakat kadınlarında erkekleri aldattığı kabul edilmesi gereken bir gerçektir. Aldatıldığından şüphe eden erkekler kadınları iyi bir şekilde gözlemleyip analiz etikten sonra doğru cevabı bulabilirler. Bunun için sabırlı ve dikkatli davranmak gereklidir. Yanlış bir anlaşıla yüzünden sizi aldatmamış olan partnerinizi suçlayarak kötü bir duruma düşebilirsiniz. Bu durum karşı taraf için çok yıkıcı olmakla kalmaz ilişkiyi eski formuna döndürmekte oldukça zor olur.

aldatma_belirti

Kadının aldatmasının Belirtileri Nelerdir?

  • Kadınlar genel olarak çabuk sinirlenip küçük şeylere kızabilmektedirler. Eğer siz büyük bir hata yaptıysanız ve partneriniz buna sinirlenmediyse bu çok önemli bir belirti olabilmektedir. Her zaman kızdığı şeye artık kızmıyor şikâyet ettiği şeylerden şikâyet etmiyor ise hayatında başka biri olma ihtimali yüksektir.
  • Bir kadın size artık zaman ayırmıyor ise zamanını başka şeylerle doldurduğundan olabilir. Eskisi kadar çok vakit geçirip eğlenmiyorsanız burada dikkatli davranmanız gereklidir. Çünkü kadınlar genellikle sevdiği erkek ile vakit geçirmekten hoşlanırlar. Hiçbir şey yapmasa bile sevdiği erkek ile boş boş oturmak kadına huzur verici gelmelidir. Bunun aksini yaşayan bir kadın için soru işaretleri olmalıdır.
  • Size karşı asılsız suçlamalarda bulunması ve güvensizlik hissi yaşaması da bir kadının aldatma belirtisi olabilir. Kendi yaptığı yanlışların faturasını size kesmeye çalışıyor olabilir. Bütün gün size ulaşamadıysa bunu burnunuzdan getirmesinin sebebi siz ona ulaşamadığınızda ne yaptığı ile ilgili olabilir. Bu konu da çok sert olamadan uzun süre gözlemleyerek ve dikkatli davranarak kesin sonuca gitmelisiniz.

 


Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.