Kadınlar Hakkında İlginç Gerçekler Nelerdir

Kadınlar Hakkında İlginç Gerçekler Nelerdir

 

 Kadınların çözülememesi düşüncesi yıllardır tartışılmaktadır. Bu konu üzerine bir sürü polemik ve espri yapılmaktadır. Birçok örnek bunların kanıtıdır ve yıllardır süren erkeklerin esprili denemeleri ve çalışmalar olsa da halen daha kadınlar tam olarak anlaşılamamıştır.

 

Örneğin kadınların da her insan gibi unutkanlık sorunları vardır ama herhangi biriyle kavga ettikleri zaman, konu tatlıya bağlansa ve affetmiş gibi yapsa dahi asla kendilerine yapılan haksızlığı unutmazlar. Daha sonra yaşanan her kavga da karşı taraf unutsa dahi, mutlaka hatırlatma yaparlar.

kadinlar-hakkinda-bilinmeyen-gercekler-218x150

Birçok kadın alışveriş sırasında almak istemediği birçok şeyi alır, bunu eve gelince fark eder ve asıl ihtiyacı olan şeyleri almadığını fark eder. Aldıklarını çoğu zaman giymez ve ya kullanmazlar. Alışveriş konusunda yine almak istedikleri şeye karar veremez, çok ilginç bir şekilde bir an fikir değiştirip farklı bir şey almaya karar verirler.

Saçını kötü bir şekilde kendi kesip, bol bol ağlayıp ertesi gün kuaföre giden kadınlar ya aldatılmıştır, ya da sevgilisi tarafından terk edilmiştir. Günümüz toplumunda erkek kadın eşitliği ne kadar dile getirilirse getirsin, bazı güç müsveddesi erkekler yüzünden, kadınlar kendini yeterince ifade edememektedir. Bu yüzden kadın intihar girişimine girmiştir denir. Aslında yanlıştır. Kadın ölmek istememiştir. Bu bir kendini ifade etme çabası ve dikkat çekiştir. En büyük ispatı kadın ya polisi aramıştır, ya da bir arkadaşına haber vermiştir ya da birinin onu görmesini beklemiştir.  Kadınlar hakkında ilginç bilgiler saymakla bitmez. Biraz ilgi ve anlayış her şeyi çözer. Herkese iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.