Kertenkele Dizisi Çağatay Kimdir ? Resimleri

Bu hafta yine yep yeni bölümü ile ekranlar karşısında izleyicilerine keyifli zaman geçirmek için hazırlanan Kertenkele Dizisi ekibi, dizinin 7. bölümde İmkansız aşkın her geçen gün çıkmaza girdiğini, ve Ziya hocanın yalanlarının teker teker ortaya çıktığını izleyeceğiz. 6. bölümünü izlediyseniz eğer Kertenkele Yani Ziya hoca bir iftiraya kurban olmuştu, daha sonra iftira atan kadın bunu açıkladı ve doğruları söylemişti yani itiraf etmişti. Zehra ise Ziya hocadan özür dilemek için yanına gider fakat burada kertenkeleden intikam almak isteyen Kenan ortalığı karıştıracaktır.

Kötü bir karakter ile tanıdığımız Çağatay, Zehra ile Ziya hocanın arasını bozmak için farklı oyunlar yapar. Asıl amacı ise Zehra değildir. Zehraya kalacak mirasın sahibi olmayı düşünmektedir. Bu makalemizde ise Kertenkele dizisi Çağatay kimdir, biyografisi ve oyunculuk hayatını kaleme alacağız.

Kertenkele Dizisi Çağatay (Erman Burmalı) Kimdir ?
Atv ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Kertenkele Dizisinde, Çağatay karakterini canlandıran yakışıklı oyuncumuzun asıl adı Erman Burmalıdır. 1981 yılında türkiyenin gözde şehirlerinden biri olan İstanbulda dünyaya gelen daha sonra oyunculuk kariyerinin peşinde koşan oyuncumuz,İlk olarak Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumuş, daha sonra orayı 2. yılda bırakma kararı almıştır. Maltepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı son sınıfta okumuş ve buradan mezun olan yakışıklı oyuncu Erman Burmalı, Ayrıca mankenlik yapmaktadır. 1,86 boyunda ve 77 kilo ağırlığında olan Erman Burmalı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dizinin fenomen isimleri arasında yerini almaktadır.

Kertenkele Dizisi Çağatay (Erman Burmalı) Rol Aldığı Dizi Ve Filmler
İlk dizi oyunculuğuna 2001 yıllarında yayınlanmış olan Aylin dizisi ile başlayan başarılı oyuncu daha sonraları ise Ekranların en çok izlenen dizilerinden bir kaçı olan Hanım Ağa, Hepsi Bir, Bir Kadın Tanıdım, Adanalı, Kızım Nerede gibi başarılı dizilerde rol alan Erman Burmalı dizilerin yanı sıra Brilland, Mogaz, Blendax, Garanti Bankası gibi reklamlarda da oynamıştır.

Kertenkele Dizisi Çağatay (Erman Burmalı) RESİMLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.