Kertenkele Dizisi Melis Kimdir ? Resimleri

Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden biri olan Kertenkele Dizisi, yeni bölümleri ile cumartesi akşamları kendi kanalında izleyicileri ile ekranlar karşısında buluşmaya devam ediyor.

Farklı bir konusu olan fakat komedi dolu sahnelerin sık sık yaşandığı bu dizide, son günlerde sık sık dizide rol alan karakterlerin kim olduğunu merak eden ziyaretcilerimi için bu makaleyi hazırladım. Kertenkele Dizisinde rol alan güzel oyuncu Melis kimdir ? Memleketi neresi ve kaç yaşında. Bu bilgilerin tamamına makalemizin devamında ulaşabilirsiniz.

kertenkele-melis
 

Kertenkele Dizisi Melis Kimdir ?

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Kertenkele dizisinde Rol alan Melis karakterini canlandıran güzel oyuncumuzun asıl adı Dilşad Şimşektir. 1 Ocak 1980 yılında Norveçte dünyaya gelen güzel oyuncu, hayatının bir çoğunluğunu İzmirde eğitimlerini tamamlamak için geçirmiştir. Daha sonra İstanbulda yaşamına devam eden güzel oyuncu BKM Prot ekibinde yer aldı. 1 buçuk yıl tiyatro deneyimi olmuştur. Tiyatro eğitimini tamamlayan güzel oyuncu Tv dizilerinde tol almaya başladı ve şuanda Kertenkele Adlı Dizide Melis karakterini canlandırmaktadır.

kertenkele-melisKertenkele Dizisi Melis – (Dilşad Şimşek) Biyografi
Kertenkele Melis : Dilşad Şimşek
Kertenkele Melis Doğum Yeri : Norveç
Kertenkele Melis Doğum Tarihi : 1 Ocak 1980
Kertenkele Melis Kaç Yaşında : Şuanda 34
Kertenkele Melis Boyu : 1.74
Kertenkele Melis Kilosu : 50 kg
Kertenkele Melis Göz Rengi : Yeşil

Kertenkele Melis Meslek : Modellik, Dizi, Oyuncu
Kertenkele Dizisi Melis – (Dilşad Şimşek) Rol Aldığı Dizi ve Filmler
Akşam Oldu dizi filminde Türkan, Esir Şehrin Gözyaşları dizisinde Komiser Elif, Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Esra rollerini oynadı.

Kertenkele Dizisi Melis – (Dilşad Şimşek) RESİMLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.